Sony та Honda об’єдналися заради електромобіля

Автор: Редакція | 18 Чер, 2022
Sony Vision-S 02 SUV concept

Дві японські компанії створили спільне підприємство «Sony Honda Mobility Inc», яке почне виробляти та продавати електромобілі до 2025 року.

Sony Honda Mobility Inc — це нова назва спільного підприємства між брендом електроніки Sony та виробником автомобілів Honda. Два японських гіганта офіційно уклали угоду про створення нової компанії, яка в майбутньому зосередиться на розробці та продажу електромобілів, а перші автомобілі від цього партнерства надійдуть у продаж у 2025 році.

План нової компанії, яка має бути створена в 2022 році, полягає у «спільній розробці та продажі акумуляторних електромобілів з високою доданою вартістю та комерціалізації їх у поєднанні з наданням послуг мобільності».

У підтвердженні домовленості зазначено, що нова компанія плануватиме, проектуватиме, розроблятиме та продаватиме електромобілі, маючи досвід Honda у виробництві, що означає задіяння наявних потужностей. Sony, зі свого боку, розроблятиме й вдосконалюватиме цифрові послуги для майбутньої мобільної платформи.

Що відомо про Vision-S 02?

Sony Vision-S 02 SUV concept

Компанія Sony довго «виношувала» свій автомобіль, який отримав форму концепту седана Vision-S ще у 2020 році (й провела тести), але на початку 2022 року з’явився концепт електрокара у більш популярному кузові позашляховика – Vision S 02 з детальними технічними характеристиками.

Семимісний прототип позашляховика довжиною 4,85 метра оснащений парою електродвигунів загальною потужністю 563 к.с. Проте технологія батареї, розмір і прогнозований пробіг не були розкриті, ані під час презентації Sony Vision-S 02, ані під час створення Sony Mobility Inc.

Зображення інтер’єру Vision-S 02 все ще нагадують оригінальний концепт бренду Vision-S із довгим дисплеєм високої чіткості замість звичайної панелі та екранами в підголовниках для пасажирів другого ряду. У середині третього ряду також є потенційна можливість керувати аудіо або мультимедійними функціями.

Коментуючи оголошення про створення нової компанії, генеральний директор Honda Motor Co. Тошіхіро Мібе сказав: «Ми дуже раді підписати угоду про спільне підприємство з Sony, яка має сильні сторони в передових цифрових технологіях, і розділяє наше бажання братися за нові виклики».

Кенічіро Йошіда, генеральний директор Sony, додав: «Ми раді зустрічі з партнером, Honda, з великими глобальними досягненнями та знаннями, а також раді підписати угоду про спільне підприємство між двома компаніями. У майбутньому ми прагнемо внести свій внесок у розвиток мобільності, об’єднавши передові технології Honda щодо охорони навколишнього середовища та безпеки, можливості розвитку мобільності, технології виробництва кузовів транспортних засобів та досвід управління післяпродажним обслуговуванням із нашим досвідом у сфері обробки зображень, сенсорів, телекомунікацій та мереж, і розважальні технології».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Auto Express

Галерея Sony Vision-S:
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest