SsangYong почав процедуру банкрутства

Автор: Редакція | 23 Гру, 2020
SsangYong Korando 2019 року

Південнокорейський автовиробник SsangYong вирішив почати процедуру банкрутства, адже не зміг розрахуватися з кредиторами та не отримав підтримки від власників.

Компанія SsangYong подала до Сеульського суду позов про банкрутство, оскільки не змогла вчасно погасити заборгованість перед іноземними банками. Про це повідомляє видання Automotive News Europe.
Раніше компанія Mahindra & Mahindra, що володіє 74,65% акціями SsangYong, заявляла, що повну оплату потрібно було зробити до 14 грудня. Йдеться про суму близько 60 мільярдів вон (54,2 мільйона доларів). З них приблизно 30 мільярдів вон належало Bank of America, 20 мільярдів – JPMorgan Chase & Co, а решта 10 мільярдів – BNP Paribas.

Крім тягаря у вигляді великих боргів, корейський бренд зараз зазнає серйозних труднощів з продажами: за період із січня до листопада цього року вони впали більш ніж на 20 відсотків – до 96 825 одиниць. Виробник подав заявку на програму реструктуризації, яка дасть йому до трьох місяців на переговори із зацікавленими сторонами, включаючи кредиторів, через що рішення суду з питань банкрутства буде відкладено.

Цієї весни Mahindra & Mahindra через коронавірус відмовила SsangYong в обіцяній раніше фінансовій допомозі на 423 мільйони доларів, а вже влітку почала шукати нового покупця на збитковий актив. У міністерстві торгівлі Південної Кореї заявили, що переговори про угоду з продажу автовиробника продовжаться і після подачі заяви про банкрутство.
Нещодавно у себе на батьківщині компанія представила «абсолютно новий Rexton», але фактично це лише рестайлінг моделі зразка 2017 року. До Європи позашляховик повинен був дістатися наступної весни, але тепер це може взагалі не статися.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея SsangYong Korando 2019 року:
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest