Новий Subaru Forester отримає двигун від Toyota

Автор: Редакція | 08 Жов, 2021
Subaru Forester Wilderness 2022 року

Нове покоління кросовера Subaru Forester має з’явитись у 2023 році й може отримати гібридний двигун Toyota.

Позашляховик Subaru Forester відомий своїми сильними сторонами, але тепер може змінити власний двигун на розробку від Toyota. За даними японського видання Mag-X, наступне покоління Subaru Forester дебютує вже у 2023 році й скористається технологіями гібридного двигуна Toyota.
Враховуючи, що «Форестер» нещодавно був оновлений, це має сенс. Саме зараз виробник має економити на розробках моторів із ДВЗ й інвестувати у електокари.

На даний момент Subaru та Toyota вже тісно співпрацюють й моделі 86 та BRZ фактично є однією розробкою. Також виробники створили повністю електричний кросовер: версія Subaru називається Solterra, тоді як Toyota обрала назву bZ4x.

Forester та RAV4 – одна платформа?

Subaru Forester 2022 року

Незважаючи на схожі розміри, новий Forester навряд чи отримає спільну платформу з Toyota RAV4. Хоча це мало б фінансовий сенс, це відкинуло б «Лісника» занадто далеко від властивих йому позашляхових здібностей. RAV4 – хороший позашляховик, але глобальна платформа Subaru на крок вище.

Тим не менш, гібридизація «Форестера» може використати деякі технології від плагін-гібрида RAV4 Prime.
Subaru, ймовірно, дотримуватиметься своєї формули повного приводу, що принесло моделям величезний успіх у продажах. Однак нинішній двигун поступається конкурентам, й тут Тойота може суттєво допомогти.

Subaru використовуватиме гібридні технології Toyota для оснащення Forester двигуном із циклом Аткінсона та двома електродвигунами. Це також надасть можливість плагін-гібриду Forester стати значно ефективнішим за поточну модель.

Subaru Forester втратить повний привід?

Subaru Forester 2022 року

На разі поки невідомо як саме працюватиме система повного приводу. Поточний RAV4 PHEV використовує систему eAWD, тому між передньою і задньою віссю немає механічної муфти. Враховуючи позашляхові коріння Subaru, йому, ймовірно, знадобиться механічна муфта.

А от з точки зору потужності «Субару» точно отримає велику користь. Нинішній атмосферний 2,5-літровий чотирициліндровий двигун видає лише 182 к.с. Сукупна ж вихідна потужність RAV4 PHEV розрахована на 302 к.с., а витрати пального у останнього значно менші.

Логічним шляхом вбачається, якщо Subaru збереже свою платформу та систему повного приводу, що важливо ДНК марки, але отримає переваги від переходу на двигуни Toyota.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: CarBuzz


Додати свій коментарНовий Subaru Forester отримає двигун від Toyota
Який двигун отримає Subaru Forester нової генерації?

Subaru Forester нової генерації може отримати гібридний двигун RAV4 Prime

Subaru Forester отримає платформу Toyota RAV4?

Новий Subaru Forester залишиться на своїй платформі

Subaru Forester втратить повний привід?

Поки Subaru не анонсувала новий привід

Які технології отримає Subaru Forester?

Новий Subaru Forester може отримати двигун від Toyota
Pin It on Pinterest