Toyota RAV4 Prime стала бестселером у США

Автор: Редакція | 18 Кві, 2021
Toyota RAV4 Prime для Японії

Спеціальна версія кросовера Toyota RAV4 Prime увійшла до переліку найбільш продаваних машин у березні в США.

Toyota RAV4 Prime була представлена минулого року й одразу стала загрозою для електрокарів. Модель дозволяє проїхати 1300 км із повним баком й завдяки батареям, й активно порівнюється з Tesla Model Y.
Тепер кросовер RAV4 Prime потрапив до переліку найбільш продаваних нових автомобілів у США в березні 2021 року, тоді як найкращою «Теслою» стала Model 3, що вперше увійшла до аналогічного рейтингу серед вживаних автомобілів.

Відповідно до інформації видання iSeeCars, в середньому на продаж нового автомобіля потрібно 47,4 днів, а для продажу вживаного автомобіля в середньому – 39,4 дня.

У випадку з Toyota RAV4 Prime середня «швидкість» продажу становила 10,2 днів, що є другим найкращим результатом в цілому! Проте відомо, що ця цифра могла бути ще кращою, оскільки японський плагін-гібрид обмежений у виробництві та поставляється у відносно невеликих обсягах (2792 одиниці в І кварталі).
За припущеннями, попит на RAV4 Prime дуже високий, тим більше, що навіть звичайна гібридна версія Toyota RAV4 є однією з найбільш продаваних моделей із середнім значенням 22,0 дня, але одного пункту даних недостатньо, щоб оцінити реальне значення.

Цікавою річчю є середня ціна 44 201 дол. США, що набагато вище, ніж показник MSRP (це запропонована виробником роздрібна ціна) у 38 100 дол. США. Хоча фактично після вирахування федерального податкового кредиту для електрокарів вартість новинки становить 31 775 дол. США.

У iSeeCars пояснили, що причиною високої середньої ціни Toyota RAV4 Prime стала «накрутка» дилерів, які іноді додають надбавку до 10 000 доларів США, отримуючи вигоду від обмеженої пропозиції кросовера.
У Tesla теж рекорд

Березень був цікавим місяцем ще й тому, що Tesla Model 3 вперше потрапила до топ-20 найбільш продаваних автомобілів (Model X була внесена до переліку в січні та лютому).

Tesla Model 3 була класифікована на 7-му місці із середньою «швидкістю продажу» 29,8 дня та середньою ціною 40 052 долари.

За оцінками експертів, Model 3 у подальшому лише зміцнить свої позиції, адже вона дешевша й доступніша за Model X, й багато автовласників розглядають її як другий автомобіль для родини з огляду на можливий ріст ціни на бензин.

До речі, наприкінці минулого року Toyota RAV4 Prime ефектно провалила «лосиний» тест, а раніше Motorcar писав про недоліки Toyota RAV4, які є у кросовера на думку власників.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея Toyota RAV4 Prime 2021 року:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest