Нове покоління Subaru Outback отримало «зелене світло» для Європи

Автор: Роман Галімон | 19 Бер, 2021
Subaru Outback 2020 року

Subaru Outback шостого покоління дебютував на автосалоні в Нью-Йорку 2019 року. Майже за два роки кросовер приїде до Європи.

Через два роки після світової прем’єри шостого покоління Subaru Outback модель надійде в продаж у Європі вже в травні. Новий кросовер японської марки надійде до автосалонів Німеччини з оновленим обладнанням та новим бензиновим двигуном.
Новинка Subaru буде представлена в оновленому та привабливішому дизайні, з потужнішим виглядом та особливими деталями, що підсилюють ідентичність кросовера. Зокрема, варто відзначити, що на моделі фари стали більшими, стандартно оснащені світлодіодною технологією та новим світловим підписом на внутрішній стороні у формі «С». Крім того, бампер має новий дизайн, з інтегрованим пластиковим захистом, який простягаються по всьому кузову.

Subaru Outback 2020 року

Subaru також нанесла хромоване покриття на дверні ручки та зробила атласну обробку для дзеркал заднього виду. Ззаду також проглядається спортивний дизайн із новими, більшими ліхтарями, які мають ту саму технологію освітлення, що й передні.

Новий Subaru Outback побудований на новій платформі Subaru Global, тому він більший за попередника, крім того, що має кліренс не менше 213 міліметрів. Спільним для всіх версій є новий інтер’єр, в якому переважає великий 11,6-дюймовий сенсорний екран, розміщений вертикально на центральній консолі.
У Німеччині новий Subaru Outback дебютує зі спеціальною комплектацією «Edition Trend 40», що вшановує 40 років бренду в Німеччині. Модель, яка народилася у 1996 році як похідна від Legacy, стала Outback із 1999 року.

Subaru Outback модельного 2021 року пропонуватиметься з одним двигуном та трьома комплектаціями.

Subaru Outback 2020 року

Кросовер матиме добре відомий чотирициліндровий 2,5-літровий опозитний двигун, який був ретельно перероблений з урахуванням вимогливих вимог WLTP. Бензиновий двигун видає максимальну потужність 169 к.с. та має максимальний крутний момент 252 Нм. Доступний лише з повним приводом, Subaru продовжує використовувати безступінчасту автоматичну коробку передач Lineartronic.

Базова комплектація кросовера коштуватиме від 40 890 євро. Продажі почнуться з Німеччини, потім новинка надійде й на інші ринку Європи.
Цікаво, що в США Subaru вже почала підготовку «дикої» позашляхової комплектації, а минулого місяця був оновлений кросовер XV для 2021 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Subaru Outback 2021 року:
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest