Subaru виготовила 20 мільйонів авто з повним приводом

Автор: Редакція | 10 Лип, 2021
Subaru Leone 4WD estate

Японський виробник Subaru повідомив, що випустив 20 мільйонів автомобілів із повним приводом й сталося це у червні 2021 року.

Корпорація Subaru зазначила, що загальний обсяг виробництва її повнопривідних автомобілів (AWD – повний привід) перевищив 20 мільйонів одиниць у червні цього року.
Історія повнопривідних машин марки налічує вже 49 років від того моменту, коли Subaru представила універсал Leone 4WD, перший в Японії серійний повнопривідний легковий автомобіль, у вересні 1972 року.

Subaru Leone 4WD estate
Subaru Leone 4WD estate

Компанія зазначає, що на сьогодні моделі AWD становлять 98% світових продажів Subaru, і всі повнопривідні машини марки оснащені системою AWD Submet Symmetrical та опозитними двигунами Boxer.

Поєднання низького центру ваги, що забезпечується двигунами Boxer, і чудового балансу ваги симетричного силового агрегату максимізує стабільність і тягу, забезпечуючи чудові характеристики водіння в різних погодних умовах та дорожніх умовах.
До речі, кілька років тому Subaru почала оснащувати свої двигуни електричною складовою й, зокрема, в Україні цьогоріч був презентований кросовер XV e-Boxer, про тест-драйв якого можна прочитати в цьому матеріалі.

Проте після того, як Японія оголосила про плани із відмову від ДВЗ, виробник також оголосив про свої плани зі створення електричного кросовера Solterra.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Subaru Solterra 2022 року:
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest