5-дверний Suzuki Jimny отримав дозвіл на виробництво

Автор: Редакція | 04 Гру, 2021

Довгоочікуваному 5-дверному Suzuki Jimny дали «зелене світло» в Індії, де його виготовлятиме компанія Maruti-Suzuki. Поява в Європі поки не гарантована.

На початку цього року стало відомо, що Suzuki готує довгобазову модель Jimny. Пізніше також з’явилась інформація про можливий двигун для компактного кросовера.

Тепер стало відомо, що японський позашляховик у 5-дверний комплектації отримав «зелене світло» та виготовлятиметься в Індії.

5-дверний кросовер

Спільне підприємство Maruti-Suzuki, через яке бренд Suzuki працює в Індії, працюватиме над подовженим кросовером Jimny.

Раніше повідомлялось, що п’ятидверну комплектацію мали представити ще на автосалоні в Токіо цього жовтня, але подія була скасована (як й багато інших) через COVID -19. За припущеннями, він носитиме назву Jimny Long і відповідатиме новому доданому суфіксу, розтягнувши колісну базу приблизно на 300 мм.

Тим не менш, незважаючи на збільшену колісну базу та загальну довжину, 5-дверний «Джимні» все одно матиме менше 4 метрів, адже саме за таких розмірів автомобілі в Індії отримують податкові пільги.
Очікується, що 5-дверний Jimny буде оснащений 1,5-літровим бензиновим двигуном K15B та електрифікований «м’якою» гібридною технологією Suzuki SHVS.

Двигун агрегують 5-ступеневою механічною коробкою передач або 4-ступеневою автоматичною коробкою передач. Звичайно, пропонуватиметься повний привід.

Поява в Європі

Suzuki Jimny

Хоча виробництво відбуватиметься в Індії, звідти Jimny вже давно експортується на інші ринки. Тим не менш, поява в Європі поки під питанням.

На разі, Jimny повернувся до ЄС, але в якості комерційного транспорту, аби виробнику не загрожували штрафи за високі викиди СО2.

Нещодавно тюнінгове ательє додало Suzuki Jimny портальні мости для бездоріжжя, а також позашляховик перетворили на пікап Yomper.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest