Suzuki Vitara порівняли із Renault Duster та Opel Crossland

Автор: Редакція | 20 Лют, 2022
Opel Crossland Suzuki Vitara Renault Duster

Кросовер Suzuki Vitara залишається бестселером у своїй ніші на ринку України, але кількість конкурентів постійно зростає. Як щодо Renault Duster та Opel Crossland? Який кросовер із цього тріо кращий?

Нещодавно наша редакція писала про компактний кросовер Opel Crossland й зрозуміла, що компактні кросовери доволі рідко правильно порівнюють. (До речі, про тест-драйви Renault Duster та Suzuki Vitara можна почитати тут й тут).

В той час, як такі відомі кросовери Nissan Qashqai та Skoda Karoq зростають у розмірах й ціні (до речі, наша редакція нещодавно їх порівнювала), Opel Crossland залишається у своїх розмірах й зробив лише рестайлінг.

Opel Crossland Suzuki Vitara Renault Duster

Тому краще за все німецький кросовер порівняти з визнаними суперниками та бестселерами – Suzuki Vitara та Renault Duster. Ці компактні позашляховики найбільш ближчі за своїми габаритами та технічними характеристиками, хоча й можуть запропонувати те, чого не має у «Кросланду» – повного приводу.

Тим не менш, були підібрані схожі комплектації, які у нижченаведених таблицях розбиті за схожими ознаками на базові, середні та топові.

Базові комплектації

Opel Crossland Suzuki Vitara Renault Duster (база)

Звісно, у кожного бренду базова комплектація називається по-різному й пропонує той мінімум, який на думку марки достатній для пропозиції мінімальної ціни. То що ж можна купити найдешевше?

Й тут Opel із комплектацію Crossland Edition вирішив максимально випередити конкурентів: як за ціною, так й за оснащенням. Вже в «базі» пропонується клімат-контроль, 7-дюймовий екран медійної системи, круїз-контроль, система попередження про виїзд зі смуги та розпізнавання дорожніх знаків. Проте 5-ступенева механіка, «слабкий» атмосферний двигун та 16-дюймові сталеві диски трохи здешевлюють версію й виводять на рівень 504 тисяч гривень (або 15 652 євро за поточним курсом).

Opel Crossland 2021 року

Цікаво, що Suzuki Vitara у версії GL (для модельного 2022 року) лише трохи дорожча за «Кросланд». За ціною 505 900 грн (або 15 711 євро) пропонується придбати 1,6-літровий двигун потужністю 117 к.с. із 5-ступеневою механікою та переднім приводом. Проте тут лише кондиціонер та монохромний дисплей, а на колесах аналогічні 16-дюймові сталеві диски.

Renault Duster у мінімальній комплектації пропонується взагалі «порожнім». Немає ані кондиціонера, й навіть жодної медійної системи. Й звісно, йдеться про механіку, передній привід та 1,6-літровий двигун. Такий «Дастер» можна придбати за 428 900 грн (або 13 320 євро), але явно доведеться платити за встановлення кондиціонера та якоїсь медійної системи, або робити це самостійно.

Середні комплектації

Opel Crossland Suzuki Vitara Renault Duster (середні)

В середніх комплектаціях ми вирішили порівняти версії з «автоматом», адже більшість покупців все ж планує використовувати ці кросовери в місті, а отже автоматична коробка передач надасть мінімальний комфорт.

Opel у версії Elegance пропонує вже турбований 1,2-літровий двигун, який видає значно більше «конячок», котрі тепер можна співставити із конкурентами. 6-ступеневий автомат також дозволяє збільшити «максималку» й зменшити час на розгін до «сотні». Відрізняється ця комплектація безключовим доступом (із запуском двигуна), протитуманними фарами й легкославними дисками. Тим не менш, крок у ціні доволі суттєвий – 646 900 грн (або 20 000 євро).

Комплектація Suzuki Vitara GL+ отримає в назві лише один «плюс», але суттєво доповнює автомобіль. Окрім 6-ступеневого автомату, кросовер отримує всі сучасні системи: 7-дюймова «медійка», клімат-контроль, легкосплавні диски. «Вітара» також може тепер похвалитися круїз-контролем (який щоправда є у всіх версіях «Кросланда») та камерою заднього виду.

А ось із «Дастером» все складніше. Єдиною версію з автоматом є дизельна й топова комплектація Renault Duster Zen. Проте, ця версія все ж позбавлена деяких важливих систем (як клімат-контроль чи «медійка» без навігації), які все ще знаходяться в опціях. Під капотом 1,5-літровий дизель, 6-ступеневий «автомат» та передній привід. З такою комплектацію румунський кросовер майже наздоганяє конкурентів за ціною, але все одно коштує дешевше – 603 500 грн (або 18 742 євро).

До речі, найекологічнішою також буде дизельна версія «Дастера» – лише 120 г/км викидів СО2.

Топові комплектації

Opel Crossland Suzuki Vitara Renault Duster (топові)

Й хоча для «Кросленда» теж пропонується дизельна версія із схожим 120-сильним 1,5-літровим двигуном, проте топовою версію є Opel Crossland Ultimate. Під капотом тут нічого не міняється, але тепер пропонується 8-дюймова медійка із навігацією, 17-дюймові диски, система для їзди по бездоріжжю Grip Control та салон із чорної замши Alcantara. Це ще один крок в ціні й тепер до 710 400 грн (або майже 22 000 євро).

Топовою комплектацією «Вітари» є GLX, яка із вищезазначеним 1,6-літровим двигуном коштує 718 900 грн, що доволі співставимо із Opel Crossland Ultimate.

Проте Suzuki пропонує й іншу версію Vitara GLX із гібридним 1,4-літровим двигуном. Щоправда, на жаль, доступна вона лише із повним приводом. Тим не менш, цей варіант японського кросовера буде найпотужнішим та найшвидшим серед всіх зазначених в цьому порівнянні. Й хоча коштує таке задоволення не дешево (878 900 грн або 27 295 євро), але серед оздоблення можна також відмітити 17-дюймові диски, навігацію, шкіряний салон та навіть панорамний люк.

Renaut Duster 2021 року

Й наостанок треба знати, що топова версія Renault Duster Zen із усіма опціями коштуватиме біля 653 тисяч гривень (або біля 20 000 євро). Сюди вже входить 16-дюймові легкосплавні диски, 8-дюймова «медійка» з навігацією, камера кругового огляду, система контролю «сліпих» зон й, нарешті, клімат-контроль.

Звісно, обирати кожний покупець буде своїм гаманцем, але, здається, конкуренція між цими кросоверами цьогоріч буде дуже щільною.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментарЯкий кросовер кращий: Suzuki Vitara, Renault Duster чи Opel Crossland?
Які комплектації Suzuki Vitara?

В цьому порівнянні розглянуті всі комплектації Suzuki Vitara

Яка версія Opel Crossland краща?

Opel пропонує в Україні три комплектації Crossland

Чи є конкуренти у Renault Duster?

Renault Duster залишається бестселером завдяки бюджетним комплектаціям

Який кросовер обрати Suzuki Vitara, Renault Duster чи Opel Crossland?

Кросовери Suzuki Vitara, Renault Duster та Opel Crossland схожі за характеристиками, але мають відмінності у комплектаціях
Pin It on Pinterest