Водія Tesla Model 3 втретє зупинили сонним за кермом

Автор: Редакція | 02 Лип, 2021
Tesla Model 3 2018 року

Водія автомобіля Tesla Model 3 втретє оштрафували за надмірне використання безпілотних систем та сон під час їзди.

Поліція штату Вісконсин (США) зазначила, що зупинила водія, який спав за кермом Tesla Model 3. На кадрах відеозапису з однієї з поліцейських машин видно, як співробітники поліції їхали поруч із Tesla і зазначили, що водій їхав із закритими очима.
Після цього офіцер поїхав за Tesla Model 3 й увімкнув проблискові вогні, але майже 2,2 милі водій Tesla не реагував і продовжував їхати шосе зі швидкістю 132 км/год. Лише після того, як поліцейський автомобіль став їхати поруч з автомобілем та включив сирену, водій нарешті зупинився на узбіччі шосе.

Протягом наступних декількох хвилин офіцери та водій Tesla Model 3 вели розмову, і останній неодноразово заперечував, що спав, перебуваючи за кермом, незважаючи на те, що побачив офіцер. Тим не менш, поліцейські підтвердили, що водій мав в машині функцію «Керування на автопілоті», яка може керувати автомобілем на автомагістралі.

Незважаючи на чіткі докази того, що навігація на автопілоті була ввімкнена, тобто система безпілотного керування автомобілем також була ввімкнена, водій заперечив, що користувався «Автопілотом». Зрештою, йому видали штраф за неуважне водіння, і його машину відбуксирували, оскільки він мав два аналогічних штрафи через сон за кермом.
Лише в квітні інша модель Tesla влаштував моторошну аварію з вантажівкою, а нещодавно Tesla розбилась у трейлер та зірвала половину даху.

До речі, минулого року рекламу «Автопілота» Tesla заборонили в Німеччині, а у США водій Tesla Model 3 «влетів» у будинок та намагався втекти.

Джерело: CarsCoops

Галерея Tesla Model 3 2020 року:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest