Tesla відмовилася визнавати несправність підвіски

Автор: Редакція | 28 Жов, 2020
Tesla Model S Performance

Американська компанія Tesla відмовилась визнавати деталі підвіски бракованими, але погодилась замінити деталі на проданих у Китаї електрокарах.

Представники компанії Tesla прокоментували відкликання автомобілів, яке зажадала від неї китайська влада. Американський автоконцерн офіційно відмовився вважати деталі підвіски Model S і Model X бракованими, пише Electrek.co.
Раніше Motorcar повідомляв, що у Китаї місцеві чиновники оголосили про необхідність відкликання майже 30 тисяч електромобілів американського виробництва, випущених від 2013-го до 2017-го року. Зазначалось, що у разі серйозного зовнішнього впливу важелі їхніх підвісок можуть зазнати пошкоджень, які в подальшому викличуть поломку і стануть причиною аварії.

У «Теслі» заявили, що їм залишалося або починати тривалий і важкий спір із владою, або погодитися і провести відкликання. Але в компанії вирішили, що дешевше буде провести заміну важелів.

При цьому автовиробник підкреслив, що пошкодити підвіску власники можуть тільки при дійсно сильних ударах. Наприклад, при ударі на швидкості в бордюр або при попаданні колеса в глибоку яму. Іншими словами, в ситуації, коли зламається підвіска будь-якого легкового автомобіля.
Побічно це є свідченням того, що точно такі ж важелі стоять й на автомобілях Tesla, проданих не лише в Китаї, але й в решті світу, бо в ті роки всі вони будувались на одному заводі в Фрімонті. Проводити їхнє відкликання не планується.

Нещодавно Tesla продемонструвала новий «безпілотний софт», а також суттєво оновила седан Model 3.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея Tesla Model S:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Motor1
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest