100 водневих Toyota Mirai переобладнають на таксі в Данії

Автор: Редакція | 25 Лис, 2021
Toyota Mirai

Водневий електрокар Toyota Mirai надійде на службу в таксі в Копенгагені в рамках проекту виробника та ЄС.

Чесно кажучи, водневі автомобілі не надто поширені в світі, але у Toyota Mirai є всі шанси це змінити завдяки приєднання до парку таксі.

Саме у транспортних компаніях водневий електрокар може розкрити всі свої переваги, заодно показуючи недоліки.
Поки деякі північноєвропейські країни роблять ставку на батарейні електромобілі, у ЄС планують створити мережу водневих заправок. Це має допомогти у майбутньому використанню водню як одного з джерел для заправки машин (в тому числі великих комерційних вантажівок).

На разі, Toyota уклала угоду про співпрацю з компанією DRIVR, яка керує послугами громадського транспорту в Данії та прагне більшої екологічності за допомогою гібридних та електричних моделей. 100 одиниць Toyota Mirai будуть вже незабаром надані для використання в Копенгагені та його околицях.

Це тільки початок

Завдяки цьому проекту, Данія хоче переконати громадян у реальності автомобіля без викидів. Протягом наступних чотирьох років у країні не реєструватимуть таксі, які виділяють будь-які види забруднюючі речовини. Мета – за п’ять років повністю трансформувати громадський колективний транспорт.

Генеральний директор Hydrogen Denmark Тейс Лаустсен Йенсен пояснив: «Індустрія таксі є основним драйвером екологічних змін. Таксі використовуються постійно і щодня проїжджають багато кілометрів, особливо у великих містах. Перехід від дизельного палива до зеленого водню забезпечує таку ж гнучку мобільність, тільки без шкідливих викидів».
До речі, нове покоління Mirai може проїхати 650 км на одному паливному баку, що є однією з переваг у порівнянні з акумуляторними електрокарами. До того ж на заправку ледве потрібно 5 хвилин й водень під високим тиском впорскується в баки, розміщені під кузовом, які займають менше місця всередині.

Новий коопераційний альянс між японським брендом і DRIVR став частиною європейських проектів, у які виробник занурюється з метою просування використання водню, таких як «Hydrogen Mobility Europe 2» і «Zero Emission Fleet Vehicles For European Rollout».

Можна також згадати, що минулого року Toyota Mirai став папамобілем, а також існують припущення, що наступне покоління Toyota Prius може отримати водневий двигун.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest