Toyota RAV4 Prime оцінили у майже 100 тисяч доларів

Автор: Редакція | 23 Лис, 2021
Toyota RAV4 Prime для Японії

Американський дилер виставив плагін-гібридну комплектацію Toyota RAV4 Prime на продаж із ціною майже 100 тисяч доларів.

Toyota RAV4 Prime є дуже привабливим варіантом для людей, які розглядають можливість переходу на електромобіль, але вони не готові або не можуть використовувати лише акумуляторну батарею, поки націнка на автомобіль відповідна.

Тим часом, у твіттері з’явилось зображення з одного салону, де дилер Toyota прагне отримати націнку в колосальні 40 000 доларів США за RAV4 Prime, адже в Америці продавець має вказати «рекомендовану ціну виробника» (MSRP) та зазначити свої видатки, за рахунок яких ціна була збільшена.

Це виглядає майже нереалістично, але правда в тому, що автовиробники зіткнулись із проблемою нестачі чіпів, які призводять до зупинки виробництва. А дилери, в свою чергу, не мають машин, які можна продати й отримувати прибуток.

Попит породжує пропозицію

Видання InsideEVs стверджує, що наразі в США жодний автомобіль не продається за рекомендованою ціною (MSRP). Навіть Tesla ледь не щотижня підвищує ціни.

При цьому, хоча виробники автомобілів із ДВЗ й не підвищують цін, але місцеві дилерські центри явно користуються ситуацією. Так, стверджується, що гібридні або електричні автомобілі доступні лише за замовленням й з націнкою від 10 000 доларів до 20 000 доларів США вище MSRP.

З урахуванням усього сказаного, майже 100 000 доларів США за Toyota RAV4 Prime виглядає зрозумілим рішенням продавця. Але чи хтось погодиться заплатити такі гроші за звичайний компактний кросовер?

До речі, нещодавно Hyundai Tucson PHEV порівняли з Toyota RAV4 Prime, а минулого року кросовер Toyota RAV4 Prime ефектно провалила «лосиний» тест.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest