Hyundai Tucson PHEV порівняли з Toyota RAV4 Prime

Автор: Редакція | 26 Вер, 2021
Hyundai Tucson PHEV порівняння Toyota RAV4 Prime

Нове покоління Hyundai Tucson може стати справжнім конкурентом для Toyota RAV4, особливо коли йдеться про плагін-гібридні комплектації або просто PHEV.

Новий Hyundai Tucson представили минулого року, проте лише незабаром розпочнуться продажі плагін-гібридної комплектації Hyundai Tucson PHEV. Новинка має дебютувати в Північній Америці, а отже зустрінеться там з іншим представником свого класу – Toyota RAV4 Prime PHEV.
При цьому, видання CarsDirect стверджує, що новий Hyundai Tucson PHEV коштуватиме дешевше свого конкурента в базовій комплектації приблизно на 3600 доларів.

Hyundai Tucson чи Toyota RAV4?

Hyundai Tucson 2022 року

Тим не менш, як зазначає CarsDirect, цінова перевага насправді не стане перевагою корейського кросовера. Принаймні для тих, хто аналізує цифри.

Стартова ціна Tucson PHEV 2022 року становитиме 35 975 доларів США за базову комплектацію SEL, тоді як версія Limited коштуватиме від 43 775 доларів. Стартова ціна RAV4 Prime 2021 року на 3590 доларів вища – 39 565 доларів.

Проте відповідно до нещодавно оприлюднених даних EPA, Tucson має показник 80 MPGe та може проїхати в повністю електричному режимі 53 км. Тим часом RAV4 Prime показує 94 MPGe та в електрорежимі долає 68 км.
Таким чином, в залежності від кількості поїздок, в середньому можна заощадити 200 доларів на рік на витратах на паливо, обравши RAV4 Prime замість Tuscon PHEV. За п’ятирічний період це заощадження для Toyota буде за 2000 доларів.

Для мешканців США також важливим буде те, власники RAV4 Prime мають право на федеральний податковий кредит у розмірі 7500 доларів у зв’язку з більшим акумулятором, тоді за Tucson PHEV можна отримати кредит у розмірі 6587 доларів.

Висновки

Toyota RAV4 Prime для Японії

Таким чином, хоча Tucson дешевший майже на 4000 доларів, завдяки RAV4 Prime можна заощадити гроші на пальному та податкових пільгах (принаймні в тих країнах, де вони пропонуються).

Звісно, фінансово кращий варіант залежатиме від планів на кросовер: як довго та як часто використовуватиметься автомобіль.

До речі, раніше Motorcar писав про порівняння кросоверів Hyundai Tucson, Honda CR-V, Toyota RAV4, Mazda CX-5 та Nissan X-Trail.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest