Toyota припинила виробництво RAV4

Автор: Редакція | 01 Тра, 2021

Японська марка Toyota призупинила роботу заводів, де випускається кросовер RAV4. Терміни запуску поки невідомі.

Toyota зупиняє виробництво моделей RAV4, RAV4 Hybrid, Lexus RX 350 та RX 450h Hybrid на трьох заводах в Онтаріо (Канада) через спалах COVID-19 у одного з постачальників.
Завод компанії Toyotetsu в Сімко (Онтаріо) повідомив про вісім позитивних випадків за останні кілька тижнів, йдеться у заяві компанії. Місцеве видання Simcoe Reformer зазначило, що на заводі у минулий понеділок було «близько 10 активних випадків».

Компанія заявила, що більшість випадків не пов’язані з передачею вірусу на заводі, але вони «виконують вказівки державних службовців з органів охорони здоров’я. З цієї причини та з великої обережності вирішено тимчасово зупинити нашу роботу».

Дати поновлення роботи поки не оголошено, але компанія вказує, що це буде десь після 1 травня. Оскільки критично важливі запчастини недоступні, Toyota закрила виробництво на канадських складальних заводах.
Toyota також виробляє гібрид RAV4 для Північної Америки на своєму заводі в Джорджтауні (штат Кентуккі), але про його зупинку поки нічого невідомо.

Станом на березень 2021 р. RAV4 Prime був другим автомобілем, що найшвидше продавався в США. Плагін-гібрид продавався в середньому за 10,2 дня. Продажі трохи просіли в березні (17 місце), коли в середньому одна модель знаходила продавця за 22,0 дня. Lexus RX450h посів 19 місце (22,9 дня). При цьому середнім показником для нового автомобіля залишається 47,4 днів.

Toyota RAV4 був бестселером марки у Сполучених Штатах у 2020 році. Компанія продала 430 387 примірників, що на 3,9 відсотка менше порівняно з минулим роком. При цьому, Lexus RX було продано у кількості 101 059 екземплярів, що на 9,0% менше.

До речі, раніше Toyota RAV4 Prime ефектно провалила «лосиний» тест, а про недоліки Toyota RAV4 можна дізнатись в цьому матеріалі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota RAV4 Prime 2021 року:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest