Toyota скоротить виробництво на 40 %

Автор: Редакція | 21 Сер, 2021
Toyota RAV4 (виробництво)

Японський виробник Toyota частково припинить виробництво наступного місяця через нестачу чіпів. Очікується, що падіння обсягів складе 40 %.

Toyota досі уникала будь-яких значних пауз у виробництві через брак чіпів, проте тепер ця смуга везіння добігла кінця. Проблема, з якою зіткнулись майже всі інші автовиробники (JLR, Nissan та Suzuki), врешті-решт дісталась й Toyota.
Компанія змушена скоротити майже на 40 відсотків світове виробництво наступного місяця, оскільки компанія припиняє роботу у США, Канаді, Мексиці та інших частинах світу.

Toyota заявила, що втрати складуть до 360 000 автомобілів у всьому світі у вересні, а Північноамериканський підрозділ бренду повідомив Automotive News, що лише в їхньому регіоні скорочення складатиме від 60 000 до 90 000 автомобілів.

Й хоча це значна кількість автомобілів, виробнича пауза впливатиме не на кожну модель. Пікапи продовжать випускатись на фабриці в Техасі, де виробляється Tacoma, а також Toyota готується до старту виробництва Tundra наступного покоління.

Це перше значне скорочення виробництва компанії з того часу, як дефіцит напівпровідників почав впливати на виробництво автомобілів інших брендів на початку цього року.
Toyota опублікувала частковий графік своїх пауз у виробництві, який показує, що деякі заводи наступного місяця зупиняться лише на кілька днів, тоді як інші, як виробництво Century, припинить на весь вересень. Toyota також призупинить виробництво нового Land Cruiser 300 із 3 до 30 вересня.

Дефіцит чіпів продовжує спустошувати світову автомобільну промисловість, оскільки автовиробники стикають з проблемою обмеженості чіпів. Це призводить до дивних результатів, наприклад у Бразилії, де Volkswagen продає Fox без екрану «медійки», а Ford розглядав можливість відправки недобудованих автомобілів дилерам, тоді як Jeep призупинив виробництво популярного Gladiator на початку цього місяця. Незрозуміло, чи вирішиться нестача сама собою, хоча, схоже, це відбудеться не скоро.

Принаймні в Європі вже планують створити нові заводи з виробництва чіпів, але на їхнє будівництво теж потрібний час.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest