Виробництво Land Rover Defender зупинено через брак чіпів

Автор: Редакція | 29 Чер, 2021
Виробництво Land Rover Defender

Land Rover призупинив виробництво в Нітрі, Словаччина, внаслідок триваючої нестачі напівпровідників, яка вразила світову автомобільну промисловість.

Завод, який виробляє відомі Defender та семимісний Discovery, став останнім заводом Jaguar Land Rover, на який вплинув дефіцит напівпровідників (або чіпів).
У квітні JLR зупиняв виробничі лінії на своїх центрах Castle Bromwich і Halewood у Британії, зупинивши виробництво Jaguar XE, XF і F-Type, а також Land Rover Discovery Sport і Range Rover Evoque.

Як повідомляє The Times, виробник підтримуватиме роботу заводів Nitra та Solihull, але тепер змушений призупинити випуск Defender та Discovery.

Представник JLR заявив Autocar: «Як й інші автовиробники, зараз ми зазнаємо деяких порушень в ланцюзі поставок через Covid-19, включаючи глобальну доступність напівпровідників, що впливає на наші графіки виробництва. Як результат, ми налагоджуємо виробництво на деяких наших заводах, щоб це враховувати.

Ми тісно співпрацюємо з постраждалими постачальниками, щоб вирішити проблеми та мінімізувати вплив на замовлення клієнтів, де це можливо».
Марка не оголосила офіційних часових рамок зупинення словацького заводу, який має потужність 150 000 одиниць щороку, а це більше п’ятої частини продукції JLR у 2019 році (до пандемії).

Час очікування клієнтів на нові позашляховики Defender й без того оцінювався великим, а тепер може ще збільшитися.

На початку цього року генеральний директор JLR Тьєррі Боллоре заявив інвесторам, що компанії докладе зусилля у замовленні чіпів безпосередньо від виробника, аби захистились від подальшого дефіциту. Проте, поки про прямі поставки не було оголошено.

Останнім часом, через брак чіпів зупинялись конвеєри Skoda, Hyundai, а нещодавно стало відомо про аналогічні зупинки у Subaru та Suzuki.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest