Водій намагався втекти від коронавірусу на швидкості 209 км/год

Автор: Роман Галімон | 19 Кві, 2020

У Великій Британії автомобіліст розігнався до швидкості 209 км//год й потім зізнався, що тікав від коронавірусу.

Минулого тижня на дорозі M25 у Лондоні затримали чоловіка, який розігнався свій автомобіль до швидкості 209 км/год.

Після того, як його зупинили, водія запитали, чому він майже вдвічі перевищив встановлену межу швидкості, і його відповідь була наступною: «Я думав, що чим швидше я поїду, тим менше шансів, що мене наздожене коронавірус».
Частково порушенням швидкісного режиму сприяють порожні дороги, які збезлюдніли внаслідок карантинних заходів та є занадто великою спокусою для порушників.

Аналогічні випадки вже траплялися в Німеччині, де розігнали Ferrari LaFerrari до 372 км/год, але швидкість на німецьких автобанах необмежена. В інших відомих випадках, в Нью-Йорку був розбитий рідкісний Porsche, а в Польщі звичайний Suzuki Swift злетів у повітря.
Проте, трапляються й кумедні випадки. Так, інший британський автомобіліст потрапив у загальнонаціональні заголовки минулого місяця після того, як здійснив мандрівку на відстань 354 км від Ковентрі до Сальфорда, аби забрати вікна придбані за 15 фунтів (18,75 доларів) через eBay.

Але найкумедніше було в тому, що його дружина поїхала разом із ним і була змушена сидіти на зворотному шляху в багажнику машини, оскільки не могла поміститися на своєму сидінні, які зайняли вікна.

«Водій подорожував із Ковентрі до Сальфорда, щоб зібрати вікна, придбані на eBay за 15 футів, – сказано в звіті місцевої поліції. – Його дружина не могла поміститися в автомобіль, тому вона їхала в багажнику на зворотному шляху, коли машину було зупинено на M6 Чешира. На водія був складений протокол дорожнього правопорушення».

До речі, в Києві та Київській області з 1 травня 2020 року запроваджується система автоматичної фіксації правопорушень, хоча її запуск може бути відкладений або, навіть, оскаржений.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Фотограф: Motor1
Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest