Водневе паливо важливе для майбутнього вантажівок – Ford

Автор: Роман Галімон | 25 Чер, 2020
Hyundai HDC-6 Neptune Concept

У компанії Ford вважають водневі паливні елементи важливими для великогабаритних транспортних засобів майбутнього.

За словами виконавчого директора з трансформації бізнесу в Ford у Британії Грема Хоаре, водневі силові агрегати стануть важливими для великогабаритних транспортних засобів, оскільки Велика Британія прагне стати вуглецево нейтральною країною до 2050 року.
В той час, як деякі компанії відмовляються від розробок легкових машин на водних паливних елементах (як Mercedes), Хоаре вважає, що існує можливість застосовання таких технологій на комерційній техніці: від фургонів до вантажівок.

Реалізація такого проекту потребуватиме значних інфраструктурних змін, Хоаре зазначив, що «для вантажних автомобілів не так вже багато простору й до технології водню слід придивитися».

Він додав, що деякі виробники вже домоглися значного прогресу в розвитку технологій й підкреслив, що у майбутньому вони матимуть велике значення: «Все стане набагато серйознішим у 2030 році для водню».
Виступаючи на щорічному саміті Товариства виробників двигунів та торговців, коментарі Хоаре були повторені виконавчим директором Bentley Адріаном Холлмарком, який заявив, що певні розміри та вага транспортних засобів з акумулятором роблять їх непридатними для виробництва.

Хоаре додав, що в той час, як електрифікація явно стане шляхом до майбутнього автомобілів, трансформація фургонів та вантажівок виглядає трохи інакше.

«Я не бачу майбутнього з 2035 року без якоїсь форми плагін-гібридів», – сказав він для тих, хто ставить під сумнів наміри уряду Британії заборонити всі нові автомобілі та фургони з будь-якою формою двигуна внутрішнього згоряння.
Сумніви щодо доцільності електричних вантажних автомобілів залишаються протягом кількох років. Деякі експерти прогнозують, що акумуляторний блок в електричній вантажівці Tesla Semi матиме вагу до 14 тон, що серйозно вплине на його вантажопідіймальність.

До речі, саме минулого року Hyundai представив свій концепт вантажного автомобіля HDC-6 Neptune, галерею якого можна подивитися нижче. При цьому у корейського виробника вже є водневий кросовер Nexo, а компанія Toyota нещодавно презентувала друге покоління водневого седана Mirai.  BMW теж оголосила про старт проекту водневого кросовера.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Auto Express

Галерея Hyundai HDC-6 Neptune:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest