Електричний Volkswagen ID.3 здивував реальним запасом ходу

Автор: Редакція | 26 Сер, 2020

Електричний хетчбек Volkswagen ID.3 із 58-кіловатною батареєю проїхав на одному заряді 531 кілометр, чим перевищив паспортні дані на 111 км.

Концерн Volkswagen досі не почав продажі свого електричного хетчбека ID.3, але продовжує розхвалювати цю машину. У свіжому відео від прес-служби автовиробника демонструється великий запас ходу цієї машини.

Нюанс в тому, що замір запасу ходу проводився на дорогах загального користування. У подорожі від фабрики Volkswagen у Цвікау до швейцарського Шаффхаузена електрокар проїхав 531 кілометр замість встановлених за циклом WLTP 420 кілометрів.

У заїзді брав участь автомобіль з партії First Edition з батареєю ємністю 58 кіловат-годин. У планах компанії випустити й варіанти з батареями на 45 та 77 кВт-годин, однак вони з’являться пізніше.

Середня швидкість руху виявилася досить високою – 56 км/год. Зазвичай при встановленні таких рекордів водії рухаються повільніше. Так, нещодавно в Німеччині на овальному автодромі три електричних Hyundai Kona змогли проїхати більше 1000 кілометрів, але зі швидкістю 30 км/год.
Вочевидь, що у Volkswagen теж вдавалися до різних хитрощів, зокрема пристроювалися за вантажівками, аби використовувати розріджене повітря позаду них. Проте, варто врахувати що в машині крім водія перебувала й знімальна група.

Минулого місяця стало відомо, що власники паливних машин Volkswagen не купують електричні ID.3, а сам виробник нещодавно натякнув на яскравий дизайн електрокросовера ID.4.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: InsideEVs

Галерея Volkswagen ID.3:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest