В Америці пояснили попит на Volkswagen Jetta

Автор: Редакція | 08 Січ, 2022
Volkswagen Jetta 2022 року

Генеральний директор підрозділу Volkswagen у Північній Америці пояснив наявність попиту на Volkswagen Jetta.

В той час як Volkswagen Passat вже знятий з виробництва в Америці, модель Jetta поки продаватиметься й залишатиметься у лінійці бренду.

На разі, завод у Чаттанузі (штат Теннессі) перебуває на завершальній стадії серйозного оновлення до виробництва електричного кросовера ID.4 для ринку США. При цьому, на майданчику також випускають бестселери продаж Atlas і Atlas Cross Sport.

Два інших кросовера VW, новий Taos та Tiguan, також залишаються вирішальними для прибутку автовиробника, але імпортуються до США з інших заводів виробника. Так само й завозяться дві моделі «Гольфа» GTI та Golf R, але вони важливі як унікальні продуктивні автомобілі.

А як же Jetta?

Volkswagen Jetta 2022 року

Натомість попит на седани продовжує падати й деякі виробники відмовляються від цього сегменту заради прибуткових кросоверів.

Тим не менш, компактні седани в Америці, як й компактні хетчбеки в Європі, займають важливу бюджетну нішу й бренди іноді залишають такі опції у своєму модельного ряду. Схоже, що в США таким же шляхом вирішив піти й VW.

У розмові з CarBuzz генеральний директор Volkswagen у Північній Америці Скотт Кеог підтвердив, що «ринковий попит [на Jetta] залишається високим і що [VW] прагне залишити модель початкового рівня».

«Седани в сегменті A/компактному класі все ще є. У нас є довіра, і я бачу, що Jetta продовжує залишатися сильним гравцем, – додав Ког. – На даний момент її життєвий цикл триває два-три роки, і вона була щойно оновлена для модельного 2022 року. Ми дозволимо машині їздити».

Скільки саме часу протримається на ринку Jetta поки невідомо. На разі, ціни за базову версію моделі стартують від 20 тисяч доларів і є доволі привабливою пропозицією для багатьох.

Проте у наступному покоління «Джетта» може отримати повністю електричний аналог, прототип якого вже тестується й відомий під назвою Aero B.

До речі, у 2019 році Volkswagen почав продавати машини Jetta в Китаї під окремим брендом, й можливо запустить цей суббренд Jetta на інших ринках.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest