Дакар-2021, Етап 6: Барреда здобув третю перемогу

Автор: Роман Галімон | 08 Січ, 2021
Хоан Барреда, Honda

Гонщик Honda Хоан Барреда виграв шостий етап Дакар-2021, проте лідером заліку став Тобі Прайс на KTM.

Перед початком етапу стало відомо, що через труднощі, з якими зіткнулась значна кількість учасників на п’ятому етапі, було прийнято рішення відкласти старт мотоциклістів та екіпажів з бівуака в Аль-Касумі на 1 годину 30 хвилин.

При цьому, маршрут спецділянок на 6-му етапі був скорочений на сто кілометрів, щоб зробити програму менш жорсткою. Однак учасникам все одно довелось боротися з піском та дюнами, як й з навігаційними «загадками».

Більш того, вчора значна частина учасників «кинула рушник» наприкінці п’ятого етапу. Під час спецділянки гонщик Yamaha Джеймі МакКенні залишив змагання через технічну проблему. Новачки Мохаммед Джаффар, Лоренцо Піоліні, а також Давіде Комінарді також були відсутні на старті 6-го етапу.

Кевін Бенавідес, який вчора виграв етап із розбитим носом, вийшов першим на спецділянку, проте Тобі Прайс, що стартував майже за ним, почав задавати темп вже на перших відрізках. Проте боротися з ним почав саме Барреда.

Honda під №88 очолила майже всі СД й привела іспанця до третьої перемоги на Дакар-2021, лише у 13 секундах попереду Росса Бранча на Yamaha. Третім на етапі фінішував новачок Даніель Сандрес (+53 с) на KTM.

Однак у лідери заліку вийшов Прайс, який відпустив суперників у середині гоночної дистанції й був лише 7-м (+3хв.54с). Цього було достатньо, адже Бенавідес показав лише 17-й результат дня з відставанням від лідера на 9хв.53с.

Таким чином, Прайс зміг вийти вперед й тепер випереджає Бенавідеса на 2хв.16с у загальному заліку.

Рікі Брабек, на відмінну від попередніх етапів, майже всі СД проїхав у топ-5, однак значно втратив на СД7 й провалився 7-е місце. Тим не менш, минулорічний переможець «Дакар» зміг повернути темп й фінішував 4-м, але найголовніше відіграв кілька хвилин у Прайса.

В загальному заліку Брабек програє лідеру 19хв.56с й знаходиться на 13-й позиції.

Тепер учасники матимуть день відпочинку, перед тим як вирушать на 7-й етап від Хаїлі до Сакака, де спецділянка складе 471 км.