Дакар-2022, Етап 11: Український екіпаж у топ-10 класу SSV

Автор: Роман Галімон | 13 Січ, 2022
Євген Ковалевич та Дмитро Циро

Український екіпаж Євгена Ковалевича та Дмитра Циро вперше на етапі «Дакар» 2022 року фінішував у топ-10 заліку SSV, Сергій Малик приїхав 92-м у Dakar Classic.

Українці Євген Ковалевич та Дмитро Циро, які виступають у заліку мотовсюдиходів (SSV) разом із командою South Racing Can Am знову гарно виступали на етапі «Дакар» 2022 року.

Стартувавши з 16-ї позиції, екіпаж під номером 451 трохи втратив на перших двох контрольних точках, але пізніше закріпився на 10-му місці, на якому й залишився до фінішу та програвши 21хв.23с. лідерам. Це дозволило піднятись їм на 13-му позицію в «абсолюті» заліку SSV.

Більш того, після фінішу стало відомо, що два екіпажі попереду отримали штрафи й українці перемістились на 8-е місце на етапі та 12-е в абсолюті.

Фінальний етап від Біша до Джедди міститиме лише 164 км спеціальної ділянки й навряд чи суттєво змінить розташування у протоколі, проте український екіпаж все ще може покращитись на кілька позицій в абсолюті.

Dakar Classic

Сергій Малик

186-кілометрова спеціальна ділянка навколо міста Біша не стала серйозною перепоною для іншого українського екіпажу на чолі з гонщиком Сергієм Маликом.

Схоже, екіпаж вантажівки Renault Kerax D-50 вже призвичаївся до примх своєї техніки й на передостанньому етапі фінішував на 92-й позиції.

Завдяки стабільним результатам на останніх трьох етапах, український екіпаж піднявся у загальному заліку до 77-го місця.

Завтра учасників спеціального заліку Dakar Classic чекає 89 км спеціальної ділянки, які стануть фінальними для «Дакар» 2022 року.

Вантажівки

Мартін Мацик

У заліку вантажівок на 11-му етапі не відбулось суттєвих подій й Камази традиційно опинились у топ-3.

Найближчий претендент в «абсолюті» Янус ван Кастерен програє лідерам майже три години й навряд ситуація зміниться за фінальний 164-кілометровий етап.