Кубіца спрогнозував відродження Williams

Автор: Роман Галімон | 24 Лис, 2019

Польський гонщик Ф1 Роберт Кубіца вірить в те, що команда Williams покращить свої результати у найближчому майбутньому.

Кубіца залишить команду з Гроуві після одного року в якості основного пілота й поки не оголосив планів на наступний сезон, хоча навряд чи вже вийде на старт Гран Прі. За припущеннями, поляк може стати резервним гонщиком Haas та буде працювати на симуляторі команди, аби розвинути її боліди.

Читайте також:

Аналогічну роль він виконував минулого року в Williams, поки не отримав стати гоночного пілота. Проте після невдалого сезону, Роберт вирішив залишити колектив та не продовжувати контракт.

Однак, Кубіца вірить, що одного дня команда зможе повернутися в боротьбу за вищі місця.

«Це хороша команда. Вони наполегливо працюють, і я сподіваюся, що незабаром ситуація налагодиться або як мінімум стане кращою за нинішню. Що стосується цього сезону, то мені здається, що всі ці проблеми не дають побачити картину в цілому. Багато чого справляло негативний вплив. Було чимало речей, з якими ми могли впоратися краще.

З моїми фізичними обмеженнями багато хто взагалі не вірив, що я колись повернуся в гонки. Уже цього року я чув чутки про те, що мені доведеться пропустити гонку в Монако – проте саме Монако стало для мене, мабуть, найкращим етапом в сезоні. Тому, в цілому це був позитивний сезон. Звичайно, я незадоволений своєю швидкістю – але я радий тому, як справлявся зі всіма цими труднощами фізично і психологічно».

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest