Власники BMW отримають два роки безкоштовної зарядки на станціях в США

Автор: Редакція | 07 Лют, 2022
BMW iX

BMW оголосила, що продані в США електрокари отримають два роки 30-хвилинної безкоштовної зарядки в усіх точках мережі Electrify America по всій країні.

Вочевидь, BMW збирається суттєво розширити свою присутність на ринку електричних автомобілів у США, адже баварські електрокари отримали цікаву перевагу.

Нова програма

BMW i4 2022 року
BMW i4 2022 року

Бренд запустить програму для нових iX xDrive50, i4 eDrive40 та i4 M50 у березні. При цьому, угода не збільшить ціну транспортних засобів, а дворічний період починається з моменту покупки. Клієнти отримають доступ до понад 3000 зарядних пристроїв Electrify America по всій країні.

Electrify America управляє найбільшою відкритою мережею в Америці надшвидких зарядних пристроїв, які здатні забезпечити потужність від 150 до 350 кВт. При цьому iX може відновити до 90 миль (145 км) заряду за 10 хвилин, тоді як i4 може зарядитись аж на 108 миль (174 км) за такий же час.

Власники зможуть знайти найближчу або найзручнішу зарядну станцію за допомогою додатків, які також дозволять водіям визначити доступність зарядних пристроїв та отримати інструкції, як туди дістатися.

Плани BMW

В той же час цікаво, що попри розвиток електрокарів та появу нових виробників в США досі не оголошено про відмову від двигунів внутрішнього згорання на державному рівні. Лише штати Каліфорнія на Нью-Йорк заявили про заборону продажів нових машин із ДВЗ після 2035 року.

Тим часом, Америка залишається важливим ринком для BMW й бренд незабаром планує почати нову рекламну компанію, до якої залучили Арнольда Шварценеггера, котрий неодноразово підкреслював свою прихильність до електромобілів.

Наприкінці минулого року спортивний підрозділ німецької марки BMW показав найпотужніший в лінійці гібридний кросовер XM, а сам виробник заявив, що не відмовився від розробки нових ДВЗ.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Carscoops


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest