Нью-Йорк заборонив продаж автомобілів на ДВЗ після 2035 року

Автор: Редакція | 10 Вер, 2021
Нью-Йорк

Влада Нью-Йорку приєдналась до ініціативи скорочення викидів парникових газів на 85 відсотків до 2050 року. Заборона на ДВЗ почне діяти із 2035 року.

Новий губернатор штату Нью-Йорк Кеті Гочул, яка лише нещодавно вступила на посаду в серпні, вже підписала відповідний законопроект. В оголошенні, зробленому через прес-центр офісу губернатора Нью-Йорка, сказано, що законопроект фактично забороняє продаж нових автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ) до 2035 року.

До речі, аналогічне розпорядження було зроблено у штаті Каліфорнії ще у вересні минулого року, а Канада оголосила про подібний крок у липні цього року.
Згідно з оголошенням губернатора Нью-Йорка, до 2035 року всі нові легкові та вантажні автомобілі, що продаються в Нью-Йорку, мають бути з нульовими викидами. Крім того, нові вантажівки великої та середньої вантажопідйомності, які продаватимуться у Нью-Йорку до 2045 року, повинні відповідати умовам «категорії нульових викидів».

Крім зазначеного, закон вимагає розробку стратегії розвитку автомобілів з нульовими викидами до 2023 року. Управління енергетичних досліджень та розвитку штату Нью-Йорк візьме на себе цю роль, прискорюючи реалізацію державної політики та програм необхідні для досягнення цілей закону.

Цікаво, що департамент охорони навколишнього середовища Нью-Йорка визначив транспортні засоби з нульовим викидом: батарейні електромобілі, водневі електрокари та плагін-гібридні електромобілі. Проте останні фактично мають ДВЗ всередині для зарядки батареї.
Новий закон з’явився напередодні Climate Week 2021 року, саміту який відбудеться наступного тижня, та стане відображенням кінцевої мети Нью-Йорка скоротити викиди парникових газів на 85 відсотків до 2050 року.

До речі, в цілому Сполучені Штати ще не оголосили конкретних часових рамок для переходу на повністю електричні машини. Таку заяву зробили лише у Великій Британії, Європі та Японії.

Крім того, марки Volkswagen та Audi зупинять виробництво автомобілів із ДВЗ після 2033 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest