Chrysler пообіцяв створення електричного пікапа Ram

Автор: Редакція | 29 Жов, 2020
Ram 700 2021 року

Американський автовиробник Chrysler вирішив підготувати електричну версію відомого пікапа Ram.

Глава концерну FCA (Fiat Chrysler) Майк Менлі, під час розмови з інвесторами після презентації фінансової звітності за третій квартал, заявив про те, що його компанія випустить повністю електричний пікап марки Ram. Слова Менлі наводить видання Dertoit Free Press.
«Я абсолютно впевнений в тому, що на ринок вийде пікап Ram з електроприводом. Вам потрібно лише трохи почекати. Зараз я не можу поки сказати, коли саме це станеться», – сказав Менлі.

Таким чином, Chrysler стане останнім із компаній так званої «Великої трійки», хто заявив про випуск електричного пікапа. Раніше з такою обіцянкою виступив концерн Ford, а General Motors свою модель вже представив – GMC Hummer EV.

Відомо, що пікапи дуже популярні в обох Америках й раніше вже було презентовано кілька проектів електричних пікапів: Rivian, який почне продажу влітку наступного року, Tesla Cybertruck, розсекречений близько року тому. На початку року було представлено електропікап Nikola Badger, а влітку американський стартап Lordstown Motors презентував першу модель – електричний пікап Endurance.
Нещодавно виробник пікапів Ram Trucks представив новий передньопривідний пікап Ram 700, а марка Jeep (теж входить до FCA) випускатиме свій перший електричний автомобіль на платформі концерну PSA.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest