Новий Dacia Logan «приїхав» до Європи

Автор: Редакція | 26 Бер, 2021
Dacia Logan 2020 року

Нове покоління Dacia Logan вже починає з’являтись у Європі та отримало перші комплектації та ціни.

Новий седан Dacia Logan був презентований восени минулого року й наприкінці 2021-го румунські покупці вже могли розміщувати замовлення на модель.
Цікаво, що хоча Dacia Sandero вже надійшла в продаж у деяких країнах Європи, нова генерація «Логана» під будь-яким брендом не з’явилось. До речі, в Україні цей седан продається під логотипом Renault.

Тепер вже стало відомо, що Dacia Logan все ж починає свій європейський шлях й першою поява відбудеться в Іспанії.

Як відомо, новинка перейшла на нову платформу CMF-B, а отже має запропонувати новий рівень безпеки та нові системи.
Для Іспанії, зокрема, буде запропоновано три види комплектації, зі стартовою ціною 13 522 євро за базову Essential. Також будуть доступні Access та Comfort.

Також для Європи дуже актуальною залишається пропозиція Dacia оснащувати новий Logan двигуном ECO-G, який може працювати та бензині та зріджену газу GLP (скраплений нафтовий газ).

Саме такий 1,0-літровий двигун TCe з приставкою ECO-G розміщений під капотом «Логана» в базовій комплектації й розвиває потужність 100 к.с. та має максимальний крутний момент 170 Нм. Мотор поєднується з шестиступеневою механічною коробкою передач, а також переднім приводом.
В Україні поява нового покоління Logan поки не анонсована, хоча є припущення, що він може прийти як Renault Taliant, який був нещодавно презентований для турецького ринку.

До речі, Motorcar також пропонує прочитати про тест-драйв другого покоління Renault Logan, а також про недоліки Dacia Logan, які має седан на думку власників.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Фотограф: Dacia Logan
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest