Ford пояснив причини відмови від седанів у США

Автор: Редакція | 12 Жов, 2020
Ford Taurus

Американський виробник Ford близько двох років тому відмовився від седанів на ринку США. Лише тепер керівництво компанії пояснило причини.

Fiesta, Taurus та Fusion назавжди залишили ринок Сполучених Штатів, а нещодавно Ford зупинив й продажі Mondeo в Америці. Тепер «наближеними до седанів» у лінійці Ford можуть лише бути  спортивні Mustang та Ford GT. В іншому кросовери та позашляховики стали основною пропозицією концерну.

В нещодавньому інтерв’ю, президент північноамериканського підрозділу Ford та віце-президент Ford Motor Company Кумар Гальотра прямо сказав: «Тут ключове значення, й не тільки для нас, має сам сегмент седанів, який дуже довго занепадає, і цей спад останніми роками прискорюється».
Зрозуміло, що кожна модель автомобіля надзвичайно ресурсомістка, й на неї має працювати логістика, постачальники, робоча сила та фабрики з витратами, які можуть скласти мільярди.

«В такому середовищі постає питання про кінцевий розмір капіталу, – продовжив Гальотра. – Куди ми хочемо інвестувати цей капітал? Ми хочемо інвестувати його в сегмент, що занепадає, або ми хочемо інвестувати його у зростаючий сегмент?»

Перерозподіл інвестицій дозволив Ford зосередити свої зусилля в інших місцях, що надало можливість створити безліч нових продуктів, які компенсують втрати від седанів.
Крім того, ріст продажів кросоверів та позашляховиків дійсно вражає, й такі моделі, як Bronco, Bronco Sport, Mustang Mach-E та компактний пікап Maverick, вже на шляху до заповнення асортименту неседанів.

Отже з точки зору бізнесу, й цілком очевидно, що в наш час автовиробники не можуть дозволити собі витрачати ресурси на те, що вони вважають вмираючим сегментом.

Минулого місяця Ford представив компактний спортивний кросовер Puma ST, а раніше створив особливе купе GT до перемоги в Дайтоні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Ford Mustang Mach-E 2020 року:
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest