Ford анонсував електричний фургон Transit

Автор: Редакція | 29 Жов, 2020
Ford Transit електрофургон 2022 року

Американський виробник Ford оголосив про підготовку першого покоління електричного фургона Transit.

Повністю електрична версія Ford Transit, анонсована на початку весни, буде розсекречена 12 листопада. Відповідне оголошення зробив новий гендиректор «Форда» Джим Фарлі під час конференц-кола, присвяченого фінансовим підсумками третього кварталу. Одночасно був опублікований невеликий відеотізер.
Раніше вже повідомлялося, що, подібно до паливного аналога, електромобіль отримає кілька варіантів довжини й висоти кузова, а також буде доступний в якості шасі. При цьому новинка позиціюється як комплексний цифровий продукт: крім самих машин, корпоративним клієнтам запропонують ряд сервісів для оптимізації управління автопарками.

Фарлі підкреслив, що E-Transit стане для Ford одним із найважливіших із комерційної точки зору автомобілів – поряд з електричною версією пікапа F-150. На жаль, характеристик силової установки поки не повідомляється.

Повноцінний ринковий дебют Ford E-Transit відбудеться у 2021 році: в США він з’явиться як автомобіль 2022 модельного року. Виробляти електрофургон будуть в Америці, але продаж налагодять й у Європі. Серед іншого, він складе конкуренцію продукції групи PSA: Peugeot e-Expert, Citroen e-Jumpy, Opel Vivaro-e.
Раніше стало відомо, що Ford та Volkswagen домовились в обміні технологіями електрокарів й разом випустять 8 мільйонів машин, а Deutsche Post вирішив закрити проект електричного фургону.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest