Honda представила новий кросовер HR-V для Америки

Автор: Редакція | 04 Кві, 2022
Honda HR-V 2023 року

Кросовер Honda HR-V отримав нове покоління для північноамериканського ринку.

Хоча новий Honda HR-V глобально був представлений ще минулого року, проте до американського ринку дістався лише тепер. Фактично, модель дебютувала в Японії під назвою Vezel, а потім в Європі як HR-V.

На разі, Honda опублікувала перші зображення екстер’єру кросовера HR-V нового покоління й новинка помітно відрізняється від глобальної версії.

При цьому, якщо глобальна версія залишилась споріднена із моделями Fit/Jazz, то американський HR-V створений на базі Civic актуальної 11-ї генерації.

Екстер’єр

Honda HR-V 2023 року

Американський Honda HR-V відрізняється бамперами, решіткою радіатора та оптикою. У задніх стійках даху є додаткові вікна, ручки задніх дверей не приховані, а у верхній частині багажних дверей розташований більший спойлер.

При цьому присутні деякі загальні риси, наприклад, перенесені з передніх стійок на дверні панелі кріплення дзеркал заднього виду.

Виробник зазначив, що Honda HR-V для Америки отримає нову незалежну задню підвіску, потужніший двигун і кращу динаміку.

Подробиці поки не опубліковані, але вони мають з’явитись найближчими місяцями, адже ринковий дебют намічено вже цього літа.

Під капотом

Honda HR-V 2023 року

За припущеннями, під капотом будуть запозичення від Civic. Таким чином, можна очікувати 2-літровий 160-сильний атмосферний двигун та 1,5-літровий 183-сильний турбомотор.

До речі, у Європі моделі HR-V та Civic пропонують виключно у вигляді гібридів e:HEV. Проте для американського ринку Honda також може запропонувати HR-V із електрифікованою силовою установкою.

Згодом, можливо з’явиться й повністю електрична модель, яка для Китаю вже анонсована.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest