Hyundai Tucson перетворився на «Звіря»

Автор: Редакція | 02 Лют, 2022
Hyundai Tucson Звір

Нова колаборація Hyundai та Sony Pictures у фільмі Uncharted:Незвідане призвела до створення спеціальної версії кросовера Tucson.

Кросовер Hyundai Tucson знову з’явиться у фільмі компанії Sony Pictures: цього разу йдеться про Uncharted:Незвідане. Для цього був розроблений прототип моделі Tucson під назвою «Звір».

Окрім прототипу в пригодницькій стрічці з’являться інші серійні моделі Hyundai Motor: Genesis G90, Genesis G80 та Genesis GV80. До речі, прем’єра фільму в Україні запланована на 10 лютого 2022 року.

Раніше автовиробник та Sony Pictures вже співпрацювали у кінострічці «Людина-павук: немає шляху додому», де з’являлись Ioniq 5 та Tucson.

Читайте також:

Дизайн прототипу Tucson-«Звір» був створений проектно-технічним центром Hyundai в Ірвіні (штат Каліфорнія) й відрізняється харизматичним зовнішнім виглядом із посиленими бамперами та шинами.

Серед додаткового спорядження можна побачити силові бампери та підніжки, додаткову світлотехніку, позашляхові шини, розширювачі колісних арок, шноркель, експедиційний багажник на даху.

У жовтні 2022 року має вийти сиквел анімаційного «Людина-павук: через всесвіт», і в ньому також буде інтеграція двох компаній.

До речі, наприкінці минулого року Hyundai Tucson отримав «позашляхову» версію XRT у США, а Motorcar порівняв комплектації Hyundai Tucson та Kia Sportage в Україні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest