Jaguar створить електропозашляховик J-Pace для боротьби з Tesla Model X

Автор: Редакція | 19 Гру, 2020
Jaguar J-Pace

Jaguar планує новий великий повністю електричний позашляховик, який розміститься на вершині лінійки, виступаючи екологічною альтернативою до Porsche Cayenne.

Британська марка Jaguar вже нанесла останні штрихи до нового повністю електричного позашляховика, який буде розташований над I-Pace в лінійці бренду. Він буде називатися J-Pace та стане прямим конкурентом повністю електричного Tesla Model X.
Нещодавня зміна керівництва Jaguar (Ральфа Шпета замінив колишній керівник Renault Тьері Боллоре) має призвести й до змін у стратегії виробника. Британське видання Auto Express припускає, що одним із перших кроків Боллоре в якості голови компанії стане еволюція до повністю електричного бренду, який буде конкурувати безпосередньо з такими марками, як Tesla та Polestar.

До речі, компанія Jaguar Land Rover (JLR) вже презентувала декілька своїх інноваційних проектів: безпілотний автомобіль, водневий кросовер, бездротові зарядки.

Офіційні ж подробиці проекту J-Pace все ще знаходяться в стадії розробки, але зрозуміло, що електричний позашляховик базуватиметься на тій самій архітектурі MLA, яка ляже в основу наступного покоління Jaguar XJ та Range Rover. Платформа спроектована для підтримки бензинових, дизельних та плагін-гібридних моделей, але підтримуватиме повністю електричні моделі.
За припущеннями, J-Pace буде лише електричною моделлю.

Виробництво J-Pace відбуватиметься на заводі Jaguar у Бірмінгемі, який отримає частину інвестицій JLR на розробку електричних автомобілів у розмірі 1 млрд. фунтів. Майданчик вже перетворюється на підтримку виробництва всіх електричних моделей британської марки.

Для того, щоб бути конкурентоспроможною з моделлю Tesla Model X, J-Pace потрібно досягти максимального діапазону (за циклом WLTP) близько 480 км. Нова платформа MLA повинна надавати повний привід, також здатна підтримувати батареї потужністю до 100 кВт-год. Однак, звісно, також можуть пропонуватись й менші варіанти акумуляторів, щоб знизити ціну J-Pace.
Рендерні зображення Auto Express дають уявлення про те, як може виглядати готова модель, яка перейматиме стиль від меншого I-Pace, але профіль отримає все ж від більшого F-Pace. Закрита передня решітка та стрункі світлодіодні фари стануть її визначальними рисами.

Нещодавно Jaguar також показав оновлений кросовер E-Pace, а  раніше  оновив спортивний седан XE.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest