Mazda відмовилась від роторного двигуна в MX-30

Автор: Редакція | 11 Лип, 2021

Японська марка Mazda вирішила відмовитись від роторного двигуна на електричному кросовері MX-30.

У Mazda заявили, що роторний двигун, який мав працювати для збільшення дальності електрокросовера MX-30, не з’явиться в першій половині 2022 року, як було спочатку анонсовано.
Видання Automotive News з посиланням прес-секретаря Mazda Масахіро Саката заявило, що компанія все ще розглядає можливість використання роторного двигуна для розширення пробігу, але терміни його введення поки невизначені.

На початку цього року Mazda в Північній Америці підтвердила, що MX-30 з роторним двигуном з’явиться в США. Однак тепер американським покупцям та фанатам двигуна Ванкеля доведеться почекати трохи більше.

В той же час, японські медіа повідомляють, що Mazda може повністю відмовитись від роторних двигунів на користь більшого акумулятора, але це точно зробить транспортний засіб занадто дорогим.
З урахуванням сказаного, роторний двигун Mazda все одно може повернутись, але як допоміжна технологія для гібридних та плагін-гібридних агрегатів. Це дозволить Mazda зменшити розмір акумулятора (та витрати) за рахунок частішого використання двигуна.

У матеріалі Automotive News також згадується, що звичайні та плагін-гібриди, оснащені роторними двигунами, будуть представлені між 2022 і 2025 роками. Однак двигуни не будуть безпосередньо приводити колеса в дію і діятимуть як генератори – так само технологія e-Power від Nissan або PHEV на Mitsubishi.
Таким чином, на цьому етапі план Mazda відновити роторний двигун знову виглядає туманним. Тим більше, що компанія паралельно розробляє нову платформу для моделей наступного покоління, які за припущенням отримають новий рядний шестициліндровий двигун.

В той же час, Mazda збирається випустити 10 гібридів та 3 електромобіля до 2025 року, а нова генерація Mazda CX-5 вже «засвітилась» на тестах.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mazda MX-30 2020 року:
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest