Mitsubishi Outlander отримав найвищий рейтинг безпеки від IIHS

Автор: Редакція | 09 Вер, 2021
Mitsubishi Outlander 2022 року

Новий Mitsubishi Outlander здобув найвищий рейтинг безпеки від Інституту страхування безпеки доріг (IIHS).

Нове покоління Mitsubishi Outlander модельного 2022 року одержало рейтинг безпеки Top Safety Pick+ від американського інституту IIHS, але показник стосується виключно бензинової версії кросовера (іншої поки не представлено в новому кузові).
Крім цього, рейтинг поширюється лише для моделей Outlander, що випускаються з червня 2021 року, адже ці версії отримали змінені фари.

Зазначена оцінка була надана за високий рівень безпеки при зіткненні та показники пасивної безпеки за методиками випробувань IIHS, до яких входять моделювання аварій, запобігання перешкодам та оцінки фар.

Системи безпеки кросовера

Mitsubishi Outlander 2022 року

Враховуючи, що Outlander побудований на одній платформі із Nissan Rogue (X-Trail), виробник зміг укомплектувати модель безліччю функцій безпеки, які включають системи допомоги водієві під назвою MI-PILOT Assist, адаптивний круїз–контроль, систему допомоги при утриманні смуги руху, а також інші «помічники» для водія.

Наприклад, навігаційна система автомобіля здатна надавати інформацію про повороти, що дозволяє автомобілю автоматично регулювати швидкість та зменшувати навантаження на водія.

Інші системи пасивної безпеки включають систему запобігання зіткненню, виявлення сліпих зон та попередження про виїзд зі смуги. Кросовер також поставляється з 11 подушками безпеки, включаючи передню центральну подушку безпеки для сидіння водія та бічні подушки безпеки для сидінь другого ряду.
Повернення моделі до Європи

Mitsubishi Outlander 2022 року

На разі, Mitsubishi все ще не оголосила свої плани на новий Outlander в Європі, адже марка офіційно залишила Старий континент, аби сконцентруватися на інших ринках.

Проте плагін-гібридний Outlander PHEV залишається бестселером марки в Європі й можливо, коли буде представлена плагін-гібридна версія «Чужинця», то він й буде направлений до європейських покупців.

Mitsubishi Outlander PHEV 2023 року
Тізер нового Mitsubishi Outlander PHEV

На даний момент з’явився лише один тізер Outlander PHEV, який за припущеннями буде представлений наступного року, як модель 2023-го та матиме більшу потужність та більший акумулятор.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest