Наживо: презентація нової Skoda Octavia

Автор: Редакція | 11 Лис, 2019

Skoda Octavia четвертого покоління з’явиться під час спеціального заходу в Празі, а спостерігати за презентацією можна буде наживо.

Бестселер чеської марки наслідує підхід восьмого Volkswagen Golf – новинку одразу покажуть у двох кузовах – ліфтбек та універсал, а всі події відбудуться у рамках спеціального заходу-вечірки у штаб-квартирі бренду.

Читайте також:

Завдяки тізерній рекламі, Skoda вже повідомила майже все, що потрібно знати про нову «Октавію». Хоча це зрозуміло, адже технічні данні (габарити й моторну гаму) було взято з оновленого «Гольфа».

Офіційно нерозкритим залишається лише дизайн, але й тут вже свою роботу зробили фотошпигуни та різного роду витоки з заводу. Всі охочі вже могли поглянути й на камуфляжні світлини «Октавії» й на зовсім чисті.

Крім того, Skoda вже показала камуфляжну Octavia Combi, яка має залишитись лідером продажів у Європі. Саме універсал викликає чималий інтерес покупців й вже відомо, що його багажник зросте до 640 л, а задні пасажири отримають додатковий простір.

Звісно, Octavia має стати «бюджетною» альтернативою «Гольфу», але все одно матиме чимало опцій – проекційний дисплей, матрична оптика і тризонний клімат-контроль та інше.

Трансляція презентації Skoda Octavia четвертого покоління почнеться сьогодні о 20:00 за київським часом.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest