Нікелю та літію вистачить на 14 мільйонів електрокарів у 2023 році

Автор: Редакція | 03 Тра, 2022

Європейська кліматична група розрахувала на скільки електромобілів вистачить нікелю та літію у 2023 році.

Дані показують, що нікелю та літію достатньо для виробництва до 14 мільйонів електромобілів у всьому світі в 2023 році. Таких висновків дійшла компанія Transport and Environment (T&E).

Більш того, у дослідженні, заснованому на даних BloombergNEF щодо глобальних максимальних обсягів нікелю та літію для акумуляторних батарей для електромобілів, T&E заявила, що у 2025 році запасів сировини буде достатньо для виготовлення 21 мільйона електромобілів у всьому світі.

Навіть за виключенням російського нікелю, T&E вважає, що у 2025 році має бути достатньо сировини для 19 мільйонів електромобілів.

Глобальні продажі електромобілів зросли більш ніж вдвічі до 4,2 мільйона автомобілів у 2021 році з трохи більше ніж 2 мільйонів у 2020 році.

Tesla збирається перейти на нові акумулятори

Автомобільна консалтингова компанія LMC прогнозує, що глобальні продажі електромобілів досягнуть 9 мільйонів у 2023 році та 14,2 мільйонів у 2025 році.

Ціни на матеріали для батарей для електромобілів зросли протягом останнього року, а нікель для акумуляторів побив нові рекорди після вторгнення в Україну, оскільки росія є основним виробником нікелю.

General Motors представив свою Ultium batteries

Деякі аналітики попереджають про короткочасні проблеми з постачанням акумуляторів, оскільки автомобільна промисловість стрімко прискорює виробництво автомобілів з нульовими викидами, за яким може послідувати перенасичення, оскільки безліч проектів з видобутку та акумуляторних заводів з’являться на ринку.

T&E вважає, що конкуренція за літій і нікель буде жорсткою, і зазначає, що Китай і Сполучені Штати вже працюють над забезпеченням доступу до цієї сировини.

В той же час, вважається, що Європі також потрібно розробити свою політику щодо поставки критично важливих металів.

Раніше, Rivian вже заявляв про проблеми з поставками через війну в Україні, а автозаводи в Європі теж зазнали аналогічного впливу.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Reuters


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest