Німеччина матиме 1 мільйон електромобілів у липні 2021 року

Автор: Редакція | 05 Лип, 2021
Volkswagen ID.6 2021 року

Завдяки державним програмам на дорогах Німеччини вже до кінця липня має бути 1 мільйон електричних автомобілів.

У липні Німеччина матиме на дорозі 1 мільйон електромобілів, що є досягненням поставленої мети із запізненням на півроку, заявив міністр економіки Петер Альтмайєр в п’ятницю виданню Tagesspiegel, підкресливши, що програми субсидування посилили попит на електрокари.
«Ми (Німеччина) досягнемо своєї мети в 1 мільйон електромобілів до 2020 року, яку всі вважали недосяжною, цього липня, лише із запізненням на півроку», – сказав міністр.

«У першій половині 2021 року було використано більше бонусів, ніж за весь минулий рік, – додав він, зазначивши, що вони склали 1,25 млрд.євро. – Субсидії були збільшені під час пандемії коронавірусу».

Альтмайєр також заявив, що Німеччина може перевищити свою довгострокову мету – продати 7-10 мільйонів електромобілів.
Про програму стимулювання

Volkswagen ID.6 2021 року
Volkswagen ID.6 2021 року

Як повідомлялось раніше, Німеччина стала другою європейською державою, яка застосувала багатомільярдний план для стимулювання зростання продажу на електромобілі.

Інвестиції мають скласти до 130 мільярдів євро й включають: подвоєння субсидії на електромобілі, зниження податку на додану вартість (ПДВ) з 19% до 16% та відмову виробників від ДВЗ на користь плану збільшення виробництва електрокарів.

За рахунок підтримки німецькі АЗС повинні забезпечити встановлення зарядок для електромобілів, що додатково має підвищити попит на електромобілі.
Німеччина виділяє до 6 000 євро на купівлю електромобіля, який коштуватиме нижче 40 000 євро. При цьому, автовиробник також має забезпечити субсидію у 3000 євро, що дає загальну економію покупцю у 9000 євро.

Крім того, країна надає покращені умови для виробництва електрокарів, що вже призвело до будівництва Гігафабрики Tesla під Берліном, а зараз тривають переговори з кількома виробниками стосовно будівництва заводів із виробництва акумуляторних батарей та чіпів, через відсутність яких останнім часом зупиняються конвеєри.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest