Оновлений кросовер Peugeot 5008 «засвітився» в мережі

Автор: Редакція | 01 Вер, 2020
Тізер Peugeot 5008 2021 року

Зовнішній дизайн оновленого Peugeot 5008 модельного 2021 року розкрили далеко до презентації завдяки витоку, що з’явився в соціальних мережах.

Семимісний позашляховик D-сегменту від Peugeot, поточне покоління якого наша редакція вже тестувала, отримає «підтяжку обличчя», яка дозволить моделі продовжити бути сучасною на ринку до кінця генерації.

Основні зміни будуть зосереджені в передній частині кросовера: змінені бампер, решітка, а також мають з’явитися нові денні світлодіодні вогні, які імітують ікла. За очікуваннями, ззаду теж мають відбутися зміни в оптиці та бампері.
Фактично, 5008-й адаптується до мови дизайну, яку Peugeot застосовує до своїх нових моделей. Саме такий дизайн вже з’явися на нещодавно протестованому 2008-му, й аналогічну зовнішність має отримати 3008-й.

Новинка має отримати більше можливостей персоналізації, нові кольори кузова та дизайн коліс. До речі, кросовер, який з’явився в мережі, має конфігурацію GT.

Інтер’єр оновленого 5008-го теж матиме безліч змін, адже у Peugeot вирішили зосередитись на вдосконаленні технологічного обладнання: йдеться про мультимедіа та безпеку. Очікується дебют нового сенсорного екрану, який стане ключовим для управління новою інформаційно-розважальною системою. Машина також матиме оновлену цифрову панель приладів, а перелік систем допомоги водію буде розширений.
А ось із механічною частиною шанувальникам Peugeot 5008 доведеться почекати. За припущеннями, виробник вирішив не змінювати моторну лінійку моделі й залишить наявний набір бензинових та дизельних двигунів. Залежно від обраного двигуна буде запропоновано механічну або ж автоматичну коробку передач.

Презентація оновленого Peugeot 5008 має відбутися наприкінці 2020 року, а перші поставки заплановані на початок 2021 року. Виробництво триватиме у Франції.

Нещодавно також стало відомо, що моделі Peugeot, Citroen та Opel змінять операційну систему, а крім того Peugeot вже оновила актуальне покоління 308.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: Motor.es та Intagram

Галерея Peugeot 5008:
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф:
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest