Пікапи на сонячних батареях можуть з’явитися вже незабаром

Автор: Роман Галімон | 23 Сер, 2020
Панелі TerraVis

На фоні росту попиту на електричні автомобілі, й пікапи зокрема, виникає питання щодо їхнього пробігу без зарядки. Але якщо на машині встановити сонячні панелі?

Останнім часом було презентовано чимало електричних пікапів, які вже незабаром мають стати на виробничі лінії. Це й Tesla Cybertruck, й Badger від Nikola Motors, й електрифікований GMC Hummer, й той же Lordstown Endurance.
Кожен із них захоплює по-своєму, але поки справжніми володарями ринку пікапів залишаються Ford F-150 та Ram 1500, для яких пробіг не є проблемою. Проте що робити у випадку, коли й цим малим вантажівкам доведеться переходити на електротягу?

На щастя, компанія під назвою Worksport придумала спосіб зменшити цю тривогу та збільшити діапазон проїзду без зарядки. Це сонячна панель, яку можна встановити замість кришки багажника пікапа.

Таким чином, сонячні панелі зможуть постійно перетворювати світлові промені на електрику й живити власну акумуляторну батарею, яка щоправда може бути поки ємністю до двох кіловат.

Така система дозволяє навіть певну мобільність, адже акумулятор можна буде виймати та використовувати, наприклад, для господарських або будівельних потреб. Зокрема, для роботи електричного інструменту, кемпінгу або зарядки телефону чи ноутбуку.

Панелі TerraVisПанелі TerraVis

Проте, головне питання – можливість збільшення пробігу автомобіля.

За словами генерального директора Worksport Стівена Россі, система – під назвою TerraVis – «розробляється, щоб, серед іншого, забезпечити значне джерело енергії для нової хвилі електричних вантажівок».

Worksport стверджує, що система повинна надавати від 25 до 30 відсотків енергії, яка потрібна пересічному користувачеві. Наразі система не пропонуватиметься на нових вантажівках, але компанія планує надати конкретні рішення для електричних вантажних автомобілів від Ford, GM, Rivian, Bollinger та Tesla.
Компанія також хоче об’єднати свої зусилля з поки неназваним американським стартапом із виробництва електрокарів у дизайні Pininfarina. Новий продукт має бути представлений протягом наступного року або двох.

Цього місяця також стало відомо, що новий Volkswagen Amarok можуть побудувати на базі Rivian.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: CarBuzz

Галерея TerraVis:
Фотограф: TerraVis
Фотограф: TerraVis
Фотограф: TerraVis
Фотограф: TerraVis
Фотограф: TerraVis

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest