Поліція оголосила нові правила щодо пасажирів, велосипедистів та пішоходів

Автор: Редакція | 25 Лис, 2020

У Патрульній поліції України повідомили про зміни до правил дорожнього руху (ПДР), які стосуються водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів.

Як повідомив заступник начальника Патрульній поліції Олексій Білошицький з 25.11.2020 набрали чинності зміни до ПДР, які стосуються водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів.
Про паски безпеки

Якщо раніше водії та пасажири таксі могли не пристібатися під час руху в населеному пункті, а інструктори з водіння і за його межами, то тепер всі вони мають бути пристебнуті.

Це правило зобов’язує водіїв таксі забезпечити наявність ременів безпеки як на передньому, так і на задньому сидінні і нагадувати пасажирам про необхідність їхнього використання.

Не пристібатися в населеному пункті дозволяється лише водіям і пасажирам з інвалідністю, якщо це фізіологічно неможливо, а також водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів.
Номерні знаки

Motorcar вже писав, що після введення автоматичної відеофіксації порушень активізувались спроби приховати номери від камер.

Тому у поліції нагадали, що забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір і розміщення номерних знаків, наносити на них додаткові позначення або закривати їх, адже вони повинні бути чистими і достатньо освітленими.
Велосипедисти

Відтепер велосипедистам дозволений рух смугою для маршрутних транспортних засобів.

Читайте також:
Пішоходи

Також зміни ПДР стосуються й пішоходів. Вони тепер обов’язково мають використовувати світлоповертальні елементи у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості.

У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїжджою частиною чи узбіччям, повинні використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи. Це зазначено в п.4.4 ПДР України.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest