Кросовер Renault Duster не збиратимуть на ЗАЗ

Автор: Редакція | 28 Січ, 2021
Renault Duster кросовер виробництво ЗАЗ

Компактний кросовер Renault Duster не має повторити долю Renault Arkana й не збиратиметься на Запорізькому автомобілебудівному заводі.

Минулого року на ЗАЗі почали великовузлове збирання кросовера-купе Renault Arkana, який фактично виробляється на московському заводі Групи Renault. В Україну ж постачаються машинокомплекти, які в Запоріжжі перетворюються на готові автомобілі «Аркана».
Нещодавно було оголошено, що на вищезгаданому заводі Renault налагодили виробництво другої генерації компактного позашляховика Duster, який в Україні продається ще з 2018 року. Проте до нашої країни «Дастери» досі постачались із румунського заводу Dacia у місті Пітешті.

Були припущення, що постачання кросоверів Duster теж міг би повторити шлях «Аркани», але за інформацією Motorcar до України все ж постачатимуть примірники з Румунії.

Й це можна зрозуміти, адже друге покоління «Дастера» останніми роками постійно знаходиться у топ-5 бестселерів українського ринку нових автомобілів. Й завдяки цій моделі Renault вже шостий рік поспіль залишається лідером ринку в Україні. Навіщо ж міняти схему, яка працює?
До речі, «російський» Duster буде більше схожим на південноамериканський, який випускається в Бразилії з минулого року, й офіційно буде презентований 11 лютого 2021 року, хоча фотографії кросовера вже опубліковані (нижче в галереї).

Українську версію наша редакція вже тестувала й детальний огляд тест-драйву можна перечитати тут. Також нещодавно ми писали про недоліки моделі, які визначили самі власники позашляховика й про них можна дізнатись у цьому матеріалі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Renault Duster 2020 року (Росія):
Фотограф: Renault Duster (Росія)
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest