Renault стане електричним брендом в Європі до 2030 року

Автор: Редакція | 14 Січ, 2022
Renault 5 електрокар

Французький бренд Renault стане повністю електричним в Європі до 2030 року.

У зв’язку з майбутніми обмеженнями щодо двигунів внутрішнього згоряння в багатьох країнах і запропонованою забороною ДВЗ в ЄС із 2035 року, Європа стимулює зміни до виробництва повністю електричних машин швидше, ніж будь-який інший регіон світу.

Деякі автовиробників вже переосмислюють свої поточні стратегії та прискорюють рух до модельних лінійок лише з електромобілів.

Електрифікація Renault

Renault 5 електрокар

Renault став останнім брендом, який оголосив, що до 2030 року стане повністю електричним.

Про це заявив Лука де Мео, генеральний директор французького автовиробника, який повідомив Automotive News, що Renault припинить продажі автомобілів із ДВЗ до 2030 року. Бренд приєднається до Ford, Opel, Peugeot та інших великих гравців на Старому континенті у своїй прихильності до кінця десятиліття повністю перейти на електрику.

«Renault буде на 100 відсотків електричним у 2030 році в Європі», – сказав де Мео журналістам на початку цього тижня під час медіа-заходу в технічному центрі Renault поблизу Парижа.

Цікаво, що минулого літа компанія планувала 90-відсоткову електрифікацію до 2030 року.

Електрифікація не для всіх

Тим не менш, Група Renault керує різними брендами у своєму портфелі й не всі з них стануть повністю електричними.

Dacia стане електрифікованою «в останній момент», пояснив де Мео, і збереже свою філософію «співвідношення ціни та якості».

Наразі Dacia має у продажу одну електричну модель, яка є найдешевшим електромобілем на європейському ринку. Усі інші моделі бренду покладаються виключно на ДВЗ з версіями на зрідженому газі, доступними як альтернативи для низького вмісту CO2.

Для досягти своєї мети, до 2025 року Renault випустить принаймні чотири повністю електричні моделі. Серед них електрокар Renault 5, компактний позашляховик, невеликий кросовер і фургон. Вони приєднаються до Zoe, який був першим серійним електромобілем Renault, і нещодавно випущеного Megane Electric.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest