Renault анонсував майбутній компактний електричний кросовер

Автор: Редакція | 15 Вер, 2021
Renault Scenic

Другий електричний кросовер Renault вже анонсований й з’явиться у 2023 році на основі концепту Morphoz.

Нещодавно Renault презентувала електрокар Mégane E-Tech Electric, який надійде у продаж навесні 2022 року, але компанія вже працює над другою електричною моделлю з аналогічним типом кузова.

Зазначається, що позашляховик із нульовими викидами, який буде випущений на ринок у другій половині 2023 року, має підкорити компактний сегмент.
Майбутня модель є частиною нового плану «eWays», який включає запуск не менше десятка електромобілів до 2025 року, сім із логотипом Renault та три під маркою Alpine.

Перший з них вже представлений, а другий – нещодавно з’явився на тізерному зображені, яке обіцяє великий внутрішній простір, попри очікувану довжину близько 4,6 метрів.

Альтернатива Kadjar

Renault eWays 2025

Нова електрична модель вже відома під внутрішнім кодом розробки «HCC» і заснована на концепті Renault Morphoz, проекту, який насправді мав два варіанти, включаючи версію «HCB». Проте з цих двох комплектацій було вирішено запустити у виробництво ту, що вийде до сегменту C.

Майбутня модель, яка також буде розроблена на платформі CMF-EV, отримає всі технології електромобілів Групи, первісно закладені у Nissan Ariya. Зокрема, очікується, один або два електродвигуни, що видаватимуть потужність в діапазоні від 218 до 394 к.с. Найпотужніший з них отримає батареєю від польського заводу LG Chem.
Також за припущеннями, новинка може називатись Renault Scenic E-Tech Electric й тим самим пропонувати внутрішній простір аналогічній мінівену, хоча ззовні буде не більше Kadjar.

До речі, раніше новий Renault Kadjar «представили» на рендері, так само як й майбутній Renault Clio.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Renault Morphoz 2020 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest