Skoda готує нову модель Elroq

Автор: Редакція | 10 Сер, 2021
Skoda стратегія 2030

Чеська марка Skoda працює над розробкою нової електричної моделі, яка може отримати назву Elroq.

Відомо, що Група Volkswagen активно розроблює найменший електромобіль з поки непідтвердженою назвою ID.1, який має з’явитись до 2025 року.

При цьому, іспанська марка VW Group, SEAT, вже представила перший тізер своєї еквівалентної версії міського компакткара, який теж запланований на 2025 рік.
В той же час, у Skoda пообіцяли випустити найдешевший електрокар найближчими роками. Зокрема Skoda вже зареєструвала назву Elroq на початку цього року, а генеральний директор бренду Томас Шефер зазначив, що офіційний анонс може відбутися за рік.

«Я ще точно не знаю, – сказав він виданню Autocar. – Іменування – це останній крок, і ми, ймовірно, не приймемо рішення протягом наступних 12 місяців».

Новий план Volkswagen

Volkswagen MEB platform

Відповідно до стратегії VW Group, основний бренд Volkswagen представить кросовер ID.1 приблизно в середині десятиліття, за яким у 2027 році послідує невеликий хетчбек ID.2.

За повідомленнями видання Automotive News, Skoda працює над кросовером Elroq для запуску на ринок у середині 2024 року, тоді як SEAT готує хетчбек Acandra, який надійде у продаж на початку 2025 року.

За припущеннями, усі найменші електромобілі коштуватимуть приблизно від 19 000 євро і одного дня можуть стати прямою заміною Volkswagen Polo, Skoda Fabia та SEAT Ibiza.
Ті ж джерела зазначають, що хоча Skoda очолює роботу з розробки, нові бюджетні електромобілі вироблятимуться в Іспанії на заводі SEAT в Марторелі, а також на заводі VW в Памплоні. Усі новинки отримають скорочену конфігурацію електричної платформи MEB і використовуватимуть ті ж акумуляторні батареї, що й ID.3, ID.4, Enyaq, Q4 E-Tron та Cupra Born.

При цьому, нові «бюджетні» електромобілі отримають вигоду від просунутої операційної системи, котра зазвичай зарезервована для машин сегментом вище. Також власники матимуть доступ до нових онлайн послуг й зможуть отримувати оновлення електрокарів «по повітрю».

Враховуючи, що Skoda Citigo-e iV, SEAT Mii Electric та VW e-up! залишають ринок, майбутні електромобілі необхідні в портфелі VW Group для боротьби з Peugeot e-208, Opel Corsa-e та майбутнім повністю електричним Renault 5.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest