Нове покоління Skoda Superb «розкрили» дизайнери марки

Автор: Роман Галімон | 24 Кві, 2021
Skoda Superb 2022 року

Дизайн Skoda Superb наступної генерації «випадково» показали на онлайн конференції з дизайнерами чеської марки.

Skoda Superb – це наступна модель у лінійці чеського бренду, яка чекає на зміну генерації. Третє покоління флагмана було представлено в 2015 році, четверте очікується в 2022 році. При чому вже вирішено, що нова версія буде збиратися в Братиславі (Словаччина) поруч із Volkswagen Passat та остаточно залишить конвеєр у Квасіни (Чехія).
При цьому новий VW Passat, за припущеннями, пропонуватиметься лише як універсал, а отже споріднений седан Superb отримає більший сегмент ринку.

Проте, найважливіше зараз – це витік дизайнерського документа від виробника, який дизайнери начебто ненавмисно зробили під час конференції стосовно дизайну моделей Skoda.

Марка вже офіційно оголосила цьогоріч про плани оновлення Fabia, Karoq та Kodiaq. Логічно, шо наступним у переліку стане Superb.
Флагманська модель вже дуже близько до завершення свого семирічного життєвого циклу на ринку. «Суперб» дебютував у 2015 році та має повністю змінити покоління наступного року, діставшись до дилерських центрів у 2023 році.

Терміни наближаються, а це означає, що Skoda вже працює над новим четвертим поколінням, яке знову матиме два кузови на вибір – седан та універсал Superb Combi.

Дизайнери бренду в інтерв’ю, яке було присвячене ключовим моментам стилю електричного кросовера Skoda Enyaq iV розповіли, що саме має характеризувати нові моделі. Фактично, йдеться про те, що не варто очікувати революційних змін у новинках.

А отже зовнішність, інтер’єр та зовнішні ліхтарі Skoda Superb модельного 2023 року будуть відповідати новому стилю бренду, який вже з’явився на Enyaq iV та оновленому Kodiaq.
У опублікованих ескізах видно різні ракурси: спереду з новими тонкішими фарами, які з’єднуються з набагато ширшою, більш кутовою та також вищою решіткою радіатора, яка спускається аж на бампер.

Спортивного вигляду додають помітні профільні лінії, які простягаються від капота до лобового скла, покращуючи передню частину. Завдяки цим деталям посилюється вигляд ширини моделі.

Ззаду вирізняються горизонтальні ліхтарі з характерною “С”-подібною формою освітлення, виконаного зі знайомим фірмовим кристалічним ефектом, як у всіх моделей. Незабаром, нове покоління Fabia теж запропонує аналогічну особливу обробку на фарах, а отже на Superb цей «крижаний» ефект буде посилено.
Збоку також помітно, що автомобіль на ескізах має дуже широку колісну базу, а отже це має створити ще більший максимальний внутрішній простір, При цьому версія універсала, як завжди, може стати найбільшою у питанні вантажного об’єму.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Skoda Superb 2020 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest