Skoda не відмовиться від ДВЗ через електрокари

Автор: Роман Галімон | 04 Тра, 2021
Skoda Enyaq iV Founders Edition

Чеський автовиробник Skoda поки не бажає повністю відмовлятись від двигунів внутрішнього згорання й переходити на електрокари.

В той час як багато автовиробників заявили про свої плани з відмовою від подальших розробок ДВЗ (або лише дизелів) й повній концентрації на електричних двигунах, у Skoda поки не оголосили про свої плани.
Зрозуміло, що Skoda входить до Групи Volkswagen та не зробить самостійних кроків без схвалення материнської компанії. Проте й у VW Group попри створення ID-лінійки електромобілів не поспішають відмовлятися від ДВЗ.

Німецький автомобільний концерн представлений у всьому світі, й деякі країни ще дуже далекі від термінів, які обрані для зупинки продажів автомобілів ДВЗ в кількох країнах.

Тим більш, марка Skoda, яка позиціонується у якості бюджетного бренду, не може собі дозволити відмовитись від таких ринків як Індія чи Китай, куди вже інвестовано чималі гроші й де зазвичай виробляються автомобілі на попередніх платформах.
Частково це й підтвердив генеральний директор Skoda.

«На даний момент ми не знаємо, що буде після 2030 року, – цитує боса Томас Шефер британське видання Autocar. – Нам потрібно інвестувати в майбутнє, але не час знімати існуючі моделі і забувати про них, адже саме тут у нас є клієнти по всьому світу, можливо, ще на кілька років».

Враховуючи, що в Україні теж поки не презентований перший, розроблений як електрокар, кросовер Enyaq, то нам теж не варто перейматися, що Skoda різко змінить політику продажів у нашій країні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Skoda Enyaq iV 2021 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest