SsangYong продадуть компанії Edison Motors

Автор: Редакція | 21 Жов, 2021
SsangYong Rexton Європа 2021

Автовиробник SsangYong готовий уникнути банкрутства, якщо найближчим часом його викупить компанія Edison Motors.

Наприкінці минулого року SsangYong почав процедуру банкрутства, адже не зміг виконати кредитні зобов’язання, а компанія власник Mahindra вирішила не підтримувати виробника, а шукати нового власника.

Й тепер після року пошуків, здається, угода про продаж може здійснитись. Одразу кілька джерел повідомили про можливість продажу корейського бренду консорціуму під керівництвом південнокорейського Edison Motors.
Як повідомило агентство Nikkei, консорціум готовий заплатити за SsangYong приблизно 260 мільйонів доларів США, але угода має бути затверджена судом, котрий розглядає справу банкрутства.

Також видання KoreaBizWire додало, що потужностями SsangYong зацікавилися три групи, включаючи каліфорнійський INDI EV та консорціум на чолі з Electrical Life Business and Technology (EL B&T). Однак, суд виключив останнього з процесу розгляду через відсутність необхідної документації.

Якщо буде прийнято позитивне рішення, то угода відбудеться наступного місяця.

Й хоча Edison Motors не дуже відома назва, але компанія виробляє електричні вантажівки та автобуси й навіть має амбіції випередити Tesla й стати «як Apple, але в промисловості електромобілів».
Автовиробник вже планує представити Smart S для боротьби з Mercedes S-Class/EQS та Tesla Model S. В Edison Motors із тримоторним силовим агрегатом, який розвиватиме 644 к.с. (480 кВт), що дозволить автомобілю розганятися до «сотні» за 2,5 секунди. При цьому завдяки акумулятору на 100 кВт-год, машина проїжджатиме понад 800 км на одній зарядці.

Edison Motors також має намір представити Smart E, як конкурента Mercedes E-Class/EQE та Smart A, Chevrolet Bolt та Tesla Model 3. Є також плани щодо кросовера Smart X, а також електричних яхт, дронів для доставки й літаючих автомобілів.

До речі, SsangYong теж має свої розробки, адже минулого року представив оновлений позашляховик Rexton, а цьогоріч показав майбутній позашляховик X200.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: CarsCoops


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest