Tesla Model Y здивувала «лосиним тестом»

Автор: Редакція | 15 Вер, 2021

Електричний кросовер Tesla Model Y пройшов «лосиний тест» із вражаючим результатом.

«Лосиний тест» вже давно став маркером для нових автомобілів й може зіпсувати як імідж марки, так й погіршити продажі.

Під час «лосиного тесту» імітується поява непередбачуваної перешкоди на дорозі, а тестований автомобіль має уникнути зіткнення та двічі швидко змінити смугу руху. Вдається це не всім машинам, а точніше не на будь-який швидкості.
Видання km77.com із постійною регулярністю тестує автомобілі й за їхніми стандартами, як видно з назви, випробування потрібно пройти на швидкості 77 км/год.

Tesla Model Y виконала тест більше ніж на відмінно: проїхала повз конуси зі швидкістю 83 км/год. Й це зрозуміло, адже на відмінну від звичайних машин із ДВЗ, центр ваги в електрокарів знаходиться нижче.

Проте на думку km77, електричний кросовер також надає гарне відчуття керма, а також має комфортні налаштування системи стабілізації та підвіски, що роблять найбільшу Tesla легкою в управлінні в складних ситуаціях.

А як проходили тест інші електромобілі?

Модельна лінійка Tesla

Звісно, електрокари завдяки зазначеній особливості просто зобов’язані проходити лосиний тест.

Проте деякі роблять це краще, а деякі гірше. Так, наприклад, бюджетному електрокросоверу Dacia Spring вдалось показати доволі пристойний результат – 77 км/год.

А ось електричний хетчбек Honda e зміг виконати завдання на швидкості 75 км/год, а отже не впорався зі стандартами видання Km77.
Спортивний електрокар Porsche Taycan Turbo S був значно кращий в цьому випробуванні (78 км/год), не кажучи вже про Tesla Model 3, яка змогла подолала тест із швидкістю 83 км/год, яку й повторила Model Y.

До речі, нещодавно Tesla Model Y протиставили Lamborghini Huracan, а раніше Volkswagen ID.4 порівняли з Tesla Model Y.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Tesla Model Y:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest