Volkswagen Golf знімуть із виробництва – джерело

Автор: Редакція | 01 Лис, 2021

Дев’яте покоління Volkswagen Golf може не з’явитись, адже виробник інвестує багато часу та зусиль в нову електричну лінійку автомобілів.

Здавалось, що лише нещодавно представлене восьме покоління Volkswagen Golf має великі плани на майбутнє, а про дев’яту генерацію ще дуже рано говорити.

Проте, зазвичай, виробник в цей час вже планує рестайлінг моделі, збирає відгуки клієнтів та аналізує конкурентів. Яка ж політика у Volkswagen зараз?
Влітку Volkswagen оголосив, що зупинить виробництво автомобілів із двигунами внутрішнього згорання (ДВЗ) після 2033 року. Це збігається із пропозиціями Європейського Союзу припинити продажі нових автомобілів із ДВЗ до 2035 року.

Volkswagen вже вклав багатомільйонні інвестиції в абсолютно нову лінійку електромобілів, які гарантуватимуть конкурентні запаси ходу, а також швидку зарядку.

Восьме покоління «Гольфа» стане останнім?

VW Golf довгий час залишався бестселером марки в Європі й боротьба у сегменті хетчбеків продовжуватиметься й надалі. Проте, за джерелами іспанського видання Motor.es, виробник не планує продавати одночасно електромобілі та створювати новий Golf.

Фактично, у «Гольфа» вже є електричний наступник – це ID.3.

Можливо, електричний хетчбек почав свій шлях з проблемами, але надалі виробник прагне вдосконалити електрокар, аби той за продуктивністю, якістю та перевагами був схожим на Golf.
За твердженням іспанського видання, створення дев’ятого покоління не входить у плани Групи Volkswagen. Проте, восьме покоління ще довго триматиметься на ринку, отримає глибокий рестайлінг та навіть покращену лінійку двигунів із новими плагін-гібридними версіями.

Минулого місяця стало відомо, що Volkswagen планує створити безпілотний ID Buzz до 2025 року, а ще раніше виробник розпочав виробництво нового кросовера Taigo.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментарVolkswagen Golf знімуть з виробництва?
Яке покоління Volkswagen Golf є зараз актуальним?

Зараз актуальним є Volkswagen Golf восьмого покоління

Коли було представлено останнє покоління Volkswagen Golf?

Останнє покоління Volkswagen Golf було представлено у 2019 році

Чи отримає Volkswagen Golf нову генерацію?

За припущеннями, Volkswagen Golf отримає лише рестайлінг

Коли Volkswagen Golf можуть зняти з виробництва?

Volkswagen оголосив про зупинку продажів машин із ДВЗ у 2033 році, але теоретично Golf  може стати електричним
Pin It on Pinterest