Volkswagen ID.4 став конкурентом Toyota RAV4 та Honda CR-V

Автор: Роман Галімон | 04 Жов, 2020
Volkswagen ID.4

Німецький автовиробник Volkswagen від початку не планував позиціювати електричний кросовер ID.4 як конкурента Tesla Model Y.

Здавалось, що перший електричний позашляховик Volkswagen був розроблений, аби конкурувати з іншими електрифікованими кросоверами на ринку, такими як Tesla Model Y та Ford Mustang Mach-E.

До речі, нещодавно Motorcar також порівнював Volkswagen ID.4  та Tesla Model Y. Але з’ясувалось, що у виробника інше бачення від початку.
У VW ширше дивились на ринок кросоверів. У документі, отриманому на форумі VW ID Talk, говориться про дослідження ринку, де основними конкурентами ID.4 називаються Toyota RAV4 та Honda CR-V. При цьому порівнюються ціни, габарити та обладнання всіх трьох кросоверів.

Зазначені моделі мають подібні розміри, й хоча VW ID.4 дорожчий за своїх звичайних конкурентів, він оснащений більшою кількістю «фішок» та технологій, таких як підігрів керма й сидінь, бездротова зарядка телефону та підключення додатків.

У США ціни на ID.4 починаються від 39 995 доларів, при цьому ID.4 коштує приблизно на 10 000 доларів менше за Model Y, але на 12 000 доларів дорожче за Toyota RAV4 та Honda CR-V.
Частково правильність стратегії Volkswagen не орієнтуватись на Model Y підтверджує статистика клієнтів, які вже забронювали ID.4. За даними форуму ID Talk, жоден новий власник ніколи не володів моделями Tesla, а отже для VW було вірним не заманювати власників Tesla.

Серед автомобілів, які ID.4 має замінити у гаражах власників – Volkswagen Jetta, Nissan Rogue, Honda CR-V, Toyota Prius 2013 року, Chevrolet Volt, Volkswagen e-Golf, Volkswagen Atlas та Mazda CX-5.

При цьому, більшість нових власників також ніколи раніше не мали електричного автомобіля. Замість того, щоб орієнтуватись на Tesla, ID.4 позиціюється як альтернатива звичайним кросоверам на масовому ринку, щоб спокусити перших покупців для придбання електромобілів.
Здається, стратегія окупається, оскільки попит на ID.4 був надзвичайно високим. Перша партія ID.4 спеціального видання First Edition була розпродана у США менш ніж за 24 години, хоча коштуватиме 43 995 доларів. Ті, кому пощастило її замовити, отримають електричний кросовер на початку наступного року.

Європейські продажі ID.4 почнуться в четвертому кварталі 2020 року. Постачання ID.4 Pro із заднім приводом почнеться до США у 1 кварталі 2021 року, а повнопривідний ID.4 Pro з’явиться там ще пізніше у 2021 році.

Також нещодавно VW продемонстрував позашляхові якості, показав інтер’єр , а також розкрив коефіцієнт аеродинамічного опору кросовера ID.4.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Carbuzz

Галерея Volkswagen ID.4:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest